מדוע אופנה במידות גדולות היא חיונית בתעשייה כיום

/
/
/
73 Views

התפיסה המוטעית שצפתה היום היא שדוגמנות במידות גדולות מצדיקה עודף משקל, והדוגמניות הרזות האלה הן האנשים שמתאמצים להיראות טוב ומגיעים לדוגמנות בלה בלה. עכשיו בואו נפזר כמה מהתפיסות השגויות הללו ונבהיר מדוע דוגמנות במידות גדולות היא למעשה פרוגרסיבית עבור החברה.

פלוס סייז הוא לא גודל גדול במיוחד, הגודל הממוצע שלו

כאשר אנו משתמשים במילה 'בגודל גדול' זה בהתייחסות לעולם הדוגמנות. כפי שאתה ודאי יודע, לדגמים הרגילים בסטנדרטים של התעשייה יש דרישות גובה ומשקל קפדניות במיוחד כדי לעמוד בהן כדי להכשיר את רוב סוגי הדוגמנות. עם זאת, מודלים אלה אינם בהכרח 'בריאים' (תת משקל ותת תזונה יכולים להיות שליליים כמו עודף משקל) וזה לא אומר שכולם מסוגלים פיזית לעמוד בקריטריונים הללו.

דוגמניות במידות גדולות הן למעשה מודלים המייצגים את דמות הגוף הממוצעת בחברה. על ידי כך הם מסוגלים להתייחס לקהל הגדול יותר טוב יותר מדגמים סטנדרטיים בתעשייה. הם גם מעידים על העובדה שדוגמנות עוסקת לא רק במראה, אלא גם באיך אתה מסוגל לשדר ביטחון, ובאיזו רמה אתה מסוגל להציב ולהציג את הרגשות והמסר המיועדים.

מותגים ומשווקים מסחריים מתחילים להבין את החשיבות של דגמים גדולים

בגלל כמה טוב דוגמניות במידות גדולות מתחילות לייצג את האוכלוסייה הכללית, הפרסום והשיווק המסחריים החלו להעריך את תחום האופנה הזה. מותגים גדולים כמו ראלף לורן, נייקי וליוויס הם רק חלק מהמותגים המובילים לשלב דגמים גדולים באסטרטגיות ניהול המותג והמוצר שלהם.

הסרת הסטיגמה

אופנה זו מגיעה בתקופה מכרעת שבה העולם נבלע בסטנדרטים לא מציאותיים של יופי. כן, עדיין ישנן ביקורות על כך שדוגמניות במידות גדולות אינן למעשה במידות גדולות, וכי יותר דוגמניות במידות גדולות צריכות להיות מעורבות באופנה עילית ובדוגמנות Runway. נכון שעדיין יש הרבה מקום להתקדמות ובהחלט יש צורך לקבל כל מיני דגמים.

אנחנו כחברה מתפתחים והשינוי יבוא, אם כי לאט. אנו רואים כעת את תחיית האופנה המפותלת של שנות ה-50 שייצרה את מרילין מונרו. אז שבו חזק כי אנחנו כחברה הולכים לקראת התרחבות של לא רק גודל, אלא אופנה.

"לכל הבנות שחושבות שאת שמנה כי את לא מידה אפס, את היפה, החברה שלה שהיא מכוערת." -מרלין מונרו

החשיבות של יחסי אנוש וכישורי דיבור בפני קהל עבור מודל שאפתן

כולנו נתקלנו לפחות פעם אחת בדובר ציבור טוב ובאדם שמצטיין בתקשורת איתנו. אולי גם שמעתם שזה טוב למבוגרים בעסקים שלהם, אבל מה עם דוגמניות? רוב הזמן דוגמניות לא מדברות ומתייצבות כפי שאומרים להן, אבל ליכולות הדיבור בציבור וליחסי אנוש יש תפקיד מאוד מכריע להצלחת הדוגמנית.

אֵמוּן

כדוגמנית, לא תצטלם בסטודיו סגור כל הזמן. פעמים רבות צילום התמונה או הווידאו שלך יתבצע בחוץ. ישנם מצבים כמו דוגמנות מסלול; תצוגות אופנה, דוגמנות קידום מכירות במסיבות ואירועים המתקיימים עם קבוצה גדולה של אנשים. להיות טוב בדיבור בפני קהל יגביר את הביטחון שלך במקומות כאלה כי אתה יודע שאתה יכול לדבר בביטחון אם תתבקש ולא יהיה לך שום פחד להראות בביטחון את הגוף שלך בקהל.Source by Rachel Evan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved