מגמות קניות אופנה אחרונות לשנת 2018

/
/
/
48 Views

סיטונאי Salwar Kameez

Salwar kameez היא אחת הבחירות המדהימות והמשובחות ביותר מבין הבגדים והיא אפילו ידועה בשם Salwar Suit. זה נפוץ מאוד בקרב מדינות אסיה ונשים מעדיפות להגדיל את אישיותן על ידי לבוש.

המפלגה לובשת חליפת סלוואר שונה מהרגילה. מעצבים הודים הציגו גם עיצובים חדשים לפי האירוע, הנושא והאופנה של ארצם

מעצב SALWAR KAMEEZ

Shalwar kameez מאוית גם salwar kameez או shalwar kameez הוא תלבושת מסורתית שמקורה בתת היבשת ההודית. זהו מונח כללי המשמש לתיאור סגנונות לבוש שונים. את shalwar kameez ניתן ללבוש גברים ונשים כאחד, אך סגנונות שונים לפי מגדר. ה-shalwar וה-shalwar kameez הם שני בגדים המשולבים כדי ליצור את shalwar kameez.

יש לנו הכל חדש 2018 salwar kameez עיצוב ודפוס בתעריף סיטונאי לנשים בצבעים ובגדלים שונים. באתר שלנו, לקוח יכול לבחור את הקטלוג המלא של Shalwar kameez הרצוי ויכול לקבל משלוח עד פתח ביתו עם תשלום מראש במזומן לאחר מדיניות המשלוח, זמין גם אמצעי תשלום מועדף נוסף.

יצרן וספק

חליפת Anarkali Shalwar היא צורה של שמלת נשים שמקורה בעיר לאהור בפקיסטן. חליפת Anarkali מורכבת מחלק עליון ארוך בסגנון שמלה וכוללת חלק תחתון דק. חליפת Anarkali משתנה באורכים רבים וברקמות שונות, כולל סגנונות Anarkali באורך הרצפה.

אופנת נשים

אופנה היא סגנון פופולרי או בכל העולם והדור החדש, במיוחד בלבוש, מוצרי לייף סטייל, אקססוריז וכו'. אופנה היא מגמה ייחודית ולעתים קרובות קבועה בסגנון בו אדם מתלבש.

קטלוג fashion mart השקה יומית חדש קטלוג Salwar kameez האחרון במחיר הסיטונאי הטוב ביותר.

ה-shalwar kameez המכונה חליפת Anarkali נקראת על שם רקדן החצר מלאהור. לחליפה הזו יש סגנון נצחי שהפך פופולרי מאוד. הוא מורכב מחלק עליון ארוך בסגנון שמלה וכולל תחתית דקיקה. סגנון חליפה זה מקשר בין תת-היבשת ההודית ל-firaq partug של נשים בצפון-מערב פקיסטן ואפגניסטן ולבגדי הנשים המסורתיים של חלקים ממרכז אסיה. השלוואר עדיין נקרא סוטאן, שהוא בגד אחר שהיה פופולרי במאות הקודמות, לצד השילוב של צ'ורידר וקמיז בבריטניה, נשים אסייתיות בריטיות מה-

אזור פנג'אב של תת-היבשת ההודית הוא מקשר גם לאזור פונג'אב, שם חליפת ה-Anarkali של פונג'אבי" כשהקמיז נחתך ישר ושטוח עם חריצים צדדיים השוואר רחב בחלק העליון אך מתאים קרוב לרגליים ונאסף ב הקרסוליים. גם השלוואר הפונג'אבי נחתך ישר ונאסף בקרסוליים עם רצועה רופפת מחוזקת בחומר גס. בפונג'אב הכפרית

חליפת סלוואר הוא עכשיו סגנון הלבוש הטוב ביותרSource by Sayra Queen

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved