מגמות אופנה גברים צריכים לנסות השנה

/
/
/
34 Views

בניגוד לנשים, גברים קצת יותר נבונים בכל מה שקשור לטרנדים ואופנה. למעשה, גברים נוטים להיאחז באופנה נצחית, כמו ג'ינס קרועים ובגדים מונוכרומטיים. אבל זה לא אומר שהם לא שמים לב לאופנה או לאט לאט מנסים (זה NMD של Yeezy או אדידס, אני מבין?). אז בלי להתעסק יותר, הנה כמה טרנדים אופנתיים שגברים צריכים לפחות לנסות השנה.

בגדים צבעוניים

זה יכול להיות קצת קשה לטיפול עבור כמה בחורים שהיו רגילים ללבוש שחור, לבן ואפור. זה יכול להפחיד ללבוש בגדים צבעוניים. יש סטיגמה שאתה מתגבר עליה מבחינת אופנה, או שבאופן כללי תיראה כמו קשת בענן. אבל הטריק כאן הוא לכלול בהדרגה בגדים צבעוניים בארון הבגדים שלך. עניבה צבעונית פה ושם, חולצת מגנטה ואז שלבו אותה עם כהות שאתם אוהבים. זה יגרום לך להרגיש יותר בנוח, ובמוקדם או במאוחר תוכל ללבוש בגדים צבעוניים יותר.

בגדי ספורט רטרו

יש טרנד נפוץ באופנה – זה חוזר בתקופות מסוימות. עם זאת, הפעם זה שונה. גם אם אופנת הרטרו תחזור, היא עודכנה לזמנים מודרניים יותר. מקרה לדוגמא, בגדי ספורט רטרו. מותגי ענק כמו פילה, אדידס וטומי הילפיגר השליכו את הכובעים שלהם בטרנד, וחוללו פלאים עבור המכירות שלהם.

זה יכול לעבוד גם עבור הארון של בחור. אין כמו ללבוש פיצוץ מהעבר עם פוני מודרני. יעיל בדיוק כמו נעל או לבוש מודרניים, אבל עם הערעור הקלאסי הזה נראה שכולם אוהבים בימינו. האם אתה יכול ללבוש אותו מחוץ לחדר הכושר או לאחר האימון שלך? רובם מיוצרים גם למטרה זו, מה שאומר שנושא הקן שלנו הוא…

Athleisure

אם כבר מדברים על בגדי ספורט, זה עוד אופנה שגברים צריכים להשקיע בו. המכונה כעת 'Athleisure', בגדי ספורט הפכו להכלאה של סגנון חיים-ספורט. חלפו מזמן ההזעות הענקיות והנעליים בגזרה גבוהה ונוקשה. מותגים כמו אדידס, נמצאים בחזית הלבשת Athleisure, מוציאים נעליים והלבשה טובים מספיק ללבישה יומיומית (אפילו עבור המסלול, למעשה) כמו גם מתקדמים מבחינה טכנולוגית ונוחים מספיק כדי לשמש לספורט ואימונים. זה נדיר לקבל את הטוב משני העולמות בימינו, אז בחורים צריכים לנצל את ההזדמנות.

פסים אנכיים

צבעי יסוד מוצקים יפים בכל החולצות, מכנסיים וחליפות. אבל אתה צריך לחיות בצורה קצת מסוכנת. למרות שזה נראה יותר מדי מוגזם, אחרי הכל, אתה הולך ללבוש בגדים מופשטים, לא רק מהצוק. רוב הבחורים מרגישים שלבישת פסים אנכיים דומה לקפיצה מצוק אופנתי. אם לומר את האמת, פסים אנכיים גורמים לכל גבר להיראות טוב יותר, ללא קשר למבנה הגוף והמראה שלהם. ניתן לבחור את עובי הפסים כדי להדגיש אפקטים.

לבסוף, זכרו שלא משנה מה הטרנד שאתם לובשים, לבשו אותו בביטחון. וזה חצי מהעבודה שנעשתה.Source by Baburaj Devi

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved