לוקרים אלקטרוניים – היסטוריה קצרה של לוקרים

/
/
/
18 Views

היסטוריה קצרה של לוקרים אלקטרוניים: לוקרים הומצאו בתחילה כדי לשרת את המטרה של הגנה על חפצי ערך מפני שריפה, גניבה, חרקים וכימיקלים הרסניים. הם עשויים בדרך כלל מחומרים חסיני אש ועמידים כמו פלדה מצופה באבקה כדי למנוע קורוזיה. במהלך השנים, הם התפתחו יחד עם הטכנולוגיה הזמינה לגברים. לוקרים נפוצים היו בהתחלה עשויים מגוף פלדה עם מנעול ומפתח. כיום ישנם זנים לבחירה, בין אם לשימוש תעשייתי ובין אם לשימוש ביתי – לוקרים וכספות אלקטרוניות, לוקרים לארון בגדים, לוקרים רצפתיים, לוקרים בטיחותיים למסך מגע, לוקרים בטיחותיים אלקטרוניים דיגיטליים, לוקרים לקיר, כספת לדלת כפולה, מערכת נעילה כפולה, מערכת נעילה ביומטרית, לוקרים בטיחותיים תאומים ועוד. למרות שיש עשרות דרכים להתקשר אליהם, אנחנו יכולים לסווג אותם באופן שבו הם שומרים על בטיחות הדברים שלנו: איך הם נעולים – אלקטרונית, מכנית, או שניהם.

מערכות נעילה:

מערכת נעילה אלקטרונית: סוג זה של לוקר ומערכת כספת משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר כמו מפתחות מספרי קוד דיגיטליים, מפתחות ביומטריים, מפתחות כרטיס אלקטרוני או שילוב של שני מפתחות אלקטרוניים או יותר. אלו הלוקרים הנוחים והידידותיים ביותר למשתמש, אשר נפוץ במקומות ציבוריים כמו פארקים, שדות תעופה, בתי ספר, מפעלים, אוניברסיטאות ועוד.

מערכת נעילה מכנית: חלוצי תעשיית הלוקרים השתמשו לראשונה במערכת מנעול ומפתח מתכת, הדרך הבסיסית ביותר לשמור על בטיחות הדברים שלנו בזמנים המודרניים. זה מאוחר יותר התפתח במערכת מנעול שילוב מספרים שבה הבעלים צריך להתמודד עם שילוב מנעול אחד שנעשה על ידי היצרן.

מערכת נעילה כפולה: מערכת נעילה כפולה היא שילוב או הכלאה של מנעולים מכניים ואלקטרוניים כאחד. הוא משתמש בשילוב מנעול דיגיטלי, זיהוי ביומטרי, כרטיס מפתח אלקטרוני בשילוב עם שילוב מכני ו/או מפתח ראשי. מערכת נעילה זו עשויה להיות הבטוחה מבין השלוש.

לוקרים אלקטרוניים הופכים לסטנדרט עבור אולמות בתדירות גבוהה.Source by Miguel Taylor

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved