כשאתה בוחר קקדו, בחר את הציפור שתבחר בך

/
/
/
46 Views

אחת האמונה המשותפת לבעלי חיות מחמד ברחבי העולם היא: "כאשר אתה בוחר ציפור, בחר ציפור שבוחרת אותך". מאמינים שהציפור הזו תהיה עליזה, סקרנית ותגיע אליך בקלות.

ולפני שאתה קונה קקדו, וודא שאתה יודע למה אתה נכנס. בניגוד לחיות מחמד אחרות, "קקדו דורשים הרבה זמן ותשומת לב". הם גם יצפו ממך לתקשר איתם לעתים קרובות.

זה עושה את זה חיוני יותר שחיית המחמד שלך ואתה תהיו תואמים זה לזה!

קוקטיילים

הראשונים ברשימה הם הקוקטיילים. קוקטיילים נחשבים לחיית המחמד הפופולרית ביותר ממיני הקקדו בכל רחבי העולם. ציפורים עדינות וידידותיות אלו מהוות חיות מחמד נהדרות. הם אינם מצבי רוח ותובעניים כמו מיני קקדו אחרים. לכן הם יכולים להיות חיית המחמד הראשונה של הילד.

אם מביאים אותם הביתה כשהם צעירים (8 שבועות ומעלה), ניתן לאמן אותם לדבר, כמו גם לבצע טריקים כמו התהפכות לאחור והתהפכות. אם יאכילו אותם ביד כאפרוח, הם יאכילו

להתמקם במהירות בביתם החדש. הם אוהבים שיש להם קהל וישעשעו אותך כל הזמן. הציפורים האלה הן מעופפות מדהימות. אז הקפידו לשמור על הכנפיים שלהם קצוצות היטב.

אבל יחד עם זאת, הם לא צריכים להיות כלואים בכלוב כל הזמן. תן להם לצאת לזמן מה. רק ודא שכל החלונות והדלתות סגורים, המאווררים כבויים ומכשירי חשמל כמו תנורים ומגהצים אינם פועלים בזמן שהם מחוץ לכלוב.

קקדו מטריה

קקדו המטריה הוא חיית מחמד פופולרית מאוד. הם עדינים, מלאי חיבה ויקסימו אותך מהרגע שתשים את עיניך בהם. הם מאוד מתחברים אליהם

בעלים. הם אוהבים לרצות ואתה יכול ללמד את חיית המחמד שלך טריקים רבים.

למרות שהם לא מדברים טובים, אתה יכול לאמן אותם לרקוד לצלילי המוזיקה. הם זקוקים לתשומת לב פיזית רבה וכמו תינוק אנושי, הם צריכים לחבק אותם, ללטף אותם

שיחק עם. הם לא ציפורים רועשות ויכולים להיות שובבים בדקה אחת ולשקט בדקה הבאה.

גלאח קקדו

גלאות הן חיות מחמד נפוץ ואפילו גלאות שנתפסו בטבע הן חיות מחמד טובות. הם מלאי חיבה וידידותיים. גלאות הם בדרך כלל ורוד חיוור וורוד כהה. הם יוצרים חיות מחמד טובות. הם ציפורים עצמאיות ואינן נזקקות כמו מינים אחרים. הם שמחים לשחק בעצמם ודורשים פחות זמן מחוץ לכלוב.

גלחים יוצרים חיות מחמד נפלאות במיוחד כשהן מורמות ביד. הם מוחצנים, מלאי חיבה, שובבים ידידותיים ואינטליגנטיים. וכמו קקדו אחרים צריך לשמור

מבדר ועסוק בכל עת. הם לומדים במהירות וניתן לאמן אותם לבצע כמה טריקים.

לעתים קרובות אתה רואה אותם במופעי ציפורים, שם הם עפים דרך כמה חישוקים. גלאים הם מדברים טובים ולזכרים יש בדרך כלל יכולת דיבור טובה יותר מאשר לנקבות. כושר הדיבור שלהם, לעומת זאת, אינו משתווה לזו של קקדואי גופרית או הקורלה. אז אם אתה מכור לעבודה, Galahs עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך!

הקקדו של גופין

הקקדו של גופין הוא הקטן ביותר מבין מיני הקקדו. הקקדואים של גופין הם ציפורים חברותיות, סקרניות וחסרות דאגות. הם אוהבים כיף ועושים מאוד

חיות מחמד אינטליגנטיות. בעלים רבים טוענים שהאישיות שלהם דומה לזו של כלבים. הם ציפורים פעילות שצריך להעסיק אותם כל הזמן. הם עצמאיים יותר

מאשר מיני קקדו אחרים ולא אכפת להם לבלות קצת זמן בעצמם. הם לא מתקלקלים בקלות ואם מאומנים כראוי, הם יוצרים חיות מחמד נהדרות. הם אוהבים מגע פיזי ואוהבים שראשם מגרדים. אתה יכול לאמן אותם לחקות דיבור אנושי אבל הם יכולים להיות מאוד רועשים ואינם מומלצים כחיות מחמד לדיירי דירות.

קקדו דקל

קקדו הדקל הוא הגדול ביותר מבין המינים השונים של קקדו. זוהי ציפור שחורה בולטת עם כתמי לחיים אדומים. קקדו דקל הם עדינים, אינטליגנטים ואוהבים

חֶברָה. הם יוצרים חיות מחמד ייחודיות ונפלאות. הם לא רועשים כמו חלק מהמינים האחרים של קקדו. למעשה קריאת הרבייה שלהם היא הצליל הרם והרועש היחיד שהם משמיעים. קקדו דקל הם חיות מחמד מבוקשות מאוד, אך במציאות, נשמרות רק במספרים קטנים באוספים פרטיים בעיקר.

קקדו מולוקי

בניגוד לקורלות הקטנות והגופינים, מין זה הוא אחד הגדולים ממשפחת הקקדואים. הציפורים ורוד עד ורוד סלמון עם פסגה מושכת של כתום. הם יוצרים חיות מחמד נפלאות מכיוון שהם בדרך כלל אינטליגנטים, ידידותיים וחיבה. הם די מיומנים בדיבור ובביצוע כמה טריקים.

קורלה הקטנה

נכון כפי שהשם מרמז, קורלה קטנה היא אחד ממיני הקקדו הקטנים יותר. קורלות קטנות הן ציפורים שובבות, אינטליגנטיות ואחידות מזג. הם נשמרו כחיות מחמד במשך שנים רבות. ניתן לאמן ציפורים אלו לדבר ולבצע מגוון של טריקים. הם גם אוהבים לרקוד וללעוס. כמו כל הקקדו, הם מתחברים מאוד לבעליהם וצריכים להיות עסוקים.

קקדו עם ציצית גופרית

קקדו עם ציצי גופרית הם חיבה וידידותיים. למרות שיש להם נטייה להפוך לחיית מחמד של אדם אחד, הם מהווים בני לוויה מצוינים. הם עצמאיים יותר מרוב מיני הקקדו והם אינטליגנטיים מאוד. הם די מיומנים בדיבור ובביצוע טריקים. אני מקווה שכל המידע הזה יהיה שימושי לך כשאתה בוחר את הקקדו לחיות המחמד שלך.

האמור לעיל הוא קטע מהניוזלטר החינמי על "הכל אודות קקדו" שפורסם על ידי Geostar Publishing & Services LLC.

להרשמה לניוזלטר, לחצו על הקישור למטה:

http://www.all-about-cockatoos.com

הנה חוויה מאושרת יותר של חיות מחמד!

ג'סיקה הריסון

Geostar Publishing & Services LLC

6423, Woodbine Court,

סנט לואיס, מיזורי,

63109, ארה"בSource by Jessica G Harrison

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved