כלובים דקורטיביים לזוחלים ובעלי חיים אקזוטיים אחרים

/
/
/
47 Views

שמי ג'יי וו. נלס, נולדתי בפטרופוליס ברזיל בשנת 1965. למרות שלא גרתי שם זמן רב, אני זוכר מספיק את המדינה היפה הזאת שתמיד סיקרן אותי. אחי הבכור ג'ון צ'ארלס מבוגר ממני ב -16 שנים, כך שהייתה לו ההזדמנות לחקור את הג'ונגל לעתים קרובות למדי ולאסוף פרפרים, כמו גם מגוון עצום של חרקים אותם הרכיב בארגזי זכוכית. האוסף שלו היה מרתק והעניק לי השראה לעולם האנטומולוגיה.

עם הניסיון שלי לחקות את עבודת האחים שלי, זה לא הועיל. השיטות שלו עם שימוש באדים כדי לפתוח כנפיים, ושיטות אחרות לשמר אותן היו משהו שמעולם לא למדתי. שנינו עזבנו כשהלך לאנגליה בזמן שעברתי לארצות הברית בשנת 1970 בשנים. של גיל.

בילדותי המאוחרת עדיין אספתי חרקים בניסיון לחקות את אחי אך מעולם לא השגתי את היכולת לעשות זאת. לאחר מכן נמשכתי לעולם הזוחלים והדו -חיים מאז שזה התחיל לסקרן אותי.

התחלתי לבנות את הכלובים הפרימיטיביים הראשונים שלי עבור הלטאות הראשונות שלי שהיו אולמות בגיל 14. עולם הזוחלים באותה תקופה לא היה נפוץ. אז למצוא כאלה בחנות לחיות מחמד לא ממש היה זמין. נראה היה שתמיד עולם הדגים והציפורים נגיש, אך לא עולם הזוחלים, מה שהפך אותו למעניין עוד יותר וללמוד עליו.

במהלך השנים למדתי שרטוט, נגרות וחשמל. התחתנתי עם אשתי טינמארי, ובירח הדבש שלנו נודע לי שהיא אוהבת בעלי חיים מסוג זה כשהבאנו הביתה איגואנה ברכבת חזרה הביתה ב CT במקרר קלקר.

אשתי חלתה מספר שנים זמן קצר לאחר נישואינו. זה הזמן שבו מיקדתי את כישורי כאיש מלאכה בייצור כלובים דקורטיביים. לעולם הזוחלים מכיוון שהכל התמקד בציפורים ודגים. נראה היה שיש ביקוש למגורים מתאימים לזוחלים ולכן שליחותי הייתה לתעל את האנרגיות שלי לתחום זה.

זה איפשר לי להיות בבית לטפל בה. אני שמח לומר שהיא עושה טוב והיא עוזרת שלי כבר למעלה מ -25 שנה. נסענו ליותר מ -36 מדינות המספקות כעת מארזים אלה למגורים, מוזיאונים ואוניברסיטאות ואפילו לסלבריטאים.

כל אחד מהמארזים הללו מיוצר בעבודת יד ומעוצב במיוחד לצרכי החיה. מארזים אלה מתאימים במיוחד לדיור זוחלים מכיוון שעיצבתי אותם כך שיוכלו להכיל בריכות מים גדולות. רוב המתחמים הללו נמסרים בדרך כלל באופן אישי ומוקמים על ידי עצמי כולל הגדרות פנים כמערכת שלמה.

והכי חשוב, התחזוקה היא מהירה מכיוון שהיא מצוידת במערכת שטיפה ושטיפה קלה.

מאז 1997 אנו בונים ומספקים את הכלובים הללו ומקימים אותם בכל רחבי ארה"ב.Source by Jay W Nelmes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved