כיצד להתחיל אוסף דקוי ברווז

/
/
/
30 Views

תהיתם פעם איך מתחילים אוסף דמה של ברווז אבל לא יודעים איפה להתחיל? אל תסתכל רחוק יותר, מאמר זה יסביר את העקרונות מאחורי התחביב של איסוף פתיונות ברווזים, ולהתחיל את האוסף שלך עוד היום!

ההיסטוריה מאחורי דקויי ברווז:

ילידים אמריקאים השתמשו בקטטיילים, קנים וצמחי מים אחרים כדי להסוות פתילים צפים כדי לפתות ברווזים להרוג. ברווזים היו ציפור משחק חשובה עבור האמריקאים הראשונים. ההודים הקימו את מחנות הבית שלהם סביב אגמים, בריכות ונהרות כך שיהיה להם אזור ציד ברווזים בקרבת מקום.

פיתיון ברווז היה כלי עזר הכרחי למשיכת ציפורים בטווח מספיק קרוב לציד קשתות, לחנית או רשת. ארכיאולוגים מצאו עשרות פתיונות ברווזים עתיקים במערות שראשונות אלפי שנים.

היכן ניתן לרכוש פתיתי ברווז:

אתרי אינטרנט מקוונים מציעים מקום מצוין להתחיל בו אוסף פתיתי ברווז. הם מציעים קניות נינוחות עם מגוון רחב ואפשרויות משלוח קלות.

אתרי מכירות פומביות הם רעיון טוב נוסף היכן ניתן לקנות פתיונות ברווזים. תוכלו למצוא פתיתי ברווז וינטג' הנחשבים לאמנות עממית עתיקה. פיתיונות ברווזים מעץ בעבודת יד היו מוסיפים ערך לאוסף שלך.

היזהרו אחר:

בדוק את חוקי המשחק המקומיים לפני השימוש בפיתולי ברווז כדי לוודא שהם חוקיים במדינתך. המפתח לאוסף פתיונות ברווזים מוצלח הוא לבחור פתיונות שמתארים את הברווזים החיים באזור שאתה צד. לברווזים יש ראייה חדה, מה שחשוב שהפיתולים שלך יהיו כמו חיים. לזכר ברווזים יש בדרך כלל נוצות צבעוניות יותר מהנקבות.

תנאי מים נמוכים ודפוסי מזג אוויר משתנים הואשמו בעונות ציד ברווזים עגומות. ציידים מושבעים שלעולם לא היו מתכופפים לפתילים אלקטרוניים בעבר מנסים צעצועים טכנולוגיים. פתילי הברווז המופעלים על ידי סוללות יוצרים תנועה אמיתית, ומזמינים את הברווז להיכנס למראה שלך. אתה שולט בפיתיון הברווז עם שלט רחוק.

כמה פתילים הוצאו מחוץ לחוק כבלתי ספורטיביים אז היזהר לפני שאתה לוקח את שלך למים. כשהכנפיים הריאליסטיות שלהם מתנופפות, פיתיון הברווז שלך עלול להיות בסכנת ירי!

חוקי ברוב המדינות הוא ה-Wing Magic Decoy. אתה שותל את דגם הקסם של הכנפיים על עמוד שבו אתה רוצה לצייר את ברווזי הבר. לכנפיים מחובר חוט, שבמשיכתו יוצר תנועת נפנוף והתזה. ברווזים נופלים על זה ימין ושמאל.

כאשר הירי מתחיל, ברווזים נזהרים מלטוס ליד יבשה. ה-Wing Magic Decoy נותן להם תחושת ביטחון מזויפת לראות ברווזים אחרים, ו-BAM!

בהצלחה עם תחילת אוסף פיתי הברווזים שלך. המילים האחרונות של ג'ון ג'יימס אודובון היו, "תרד בצד של לונג פונד, בילי. אני אלך לצד הזה ואנחנו נשיג את הברווזים!"Source by Joshua McNiel

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved