כיצד להשיג הישג קריא מרושע ב- World of Warcraft

/
/
/
44 Views

ההישג Sinister Calling ב- WoW הוא הישג עונתי המבוסס על אירוע. זה אומר שאתה יכול להשיג את זה רק במהלך אירועי ה- Hallow's End סביב ליל כל הקדושים.

ההישג הוא:

· השג חיית מחמד מרושעת

 

· השג הגה מקודש

חיית המחמד המרושעת היא חיית המחמד הקטנה שאינה לוחמת, והיא עוקבת אחריכם כשאתם מזמינים אותה. יש לו פרצוף מעוצב של ג'ק-או-פנס והולך על גפניו. אני אוסף חיות מחמד למשחק אז זה באמת מה שאני הולך עליו על כל הדמויות שלי כשפתחתי את ההישג הזה על רמאי "טווינק" רמה 19 שאני כמעט ולא משחק יותר אבל אוהב להסתובב לחידוש.

ההגה הקדוש הוא ראש הג'ק-או-פנס הגדול שוודאי ראיתם אנשים עונדים אבל זה לא הזמן המתאים שאנשים יכולים לירות עליכם (וזה מעורב בהישג אחר) אבל במקום זאת, זה הנדיר (הכחול) פריט שמחובר לנשמה לדמות שלך ומהווה הגה קבוע שתוכל לשמור עליו לנצח ללא הגבלת זמן.

שני הפריטים הללו הם פריטים נדירים שהושגו באמצעות "טריק או טיפול" עם בעלי הפונדקאים של כל העיירות. כל דמות יכולה להטעות או לטפל פעם בשעה. יש לך סיכוי לקבל שקית פינוקים שמכילה פריטים בפנים או שתתבלבל, מה שלרוב שם תחפושת עליך או הופך אותך ליצור לפרק זמן קצר (גם משתיק אותך) כמו עטלף או מיני -שטן.

לשקיות הפינוק יש סיכוי לתת לכם ממתקים, מסכות של מרוצי המשחקים (המשמשים גם להישג נוסף), שרביטי תחפושות שתוכלו להשתמש בהם על חברי המפלגה (גם הישג) או פריטים נדירים אלה המפורטים למעלה.

כדי להשיג את ההישג, עליך להשיג את שני הפריטים הנדירים על אותו דמות. זה ידרוש קצת יותר עבודה. כדי לעשות זאת, עליך לרשום כל דמות בכל שעה על השעה (בכל הזדמנות אפשרית) ולהטעות או לטפל בבעל הפונדק כשקית פינוק. אם תעשה זאת בעקביות מתחילת אירועי ה- Hallow's End ועד הסוף, תגדיל מאוד את הסיכויים שלך להשיג הישג זה על אחת הדמויות שלך לפחות.

אם אתה רוצה את זה רק על דמות ספציפית, אז אתה רק צריך "לחוות" אותו על הדמות המסוימת הזו. אבל זכור שאתה יכול לעשות את זה רק פעם אחת בשעה. אתה מקבל חובב על הדמות שלך כאשר אתה מרמה או מתייחס שיגיד לך כמה דקות נותרו לפני שתוכל לעשות זאת שוב.Source by Lisa A Mason

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved