כיצד להדפיס מ-Apple iPhone למדפסת אלחוטית

/
/
/
72 Views

עם כל ההתקדמות בטכנולוגיה, יותר ויותר מכשירים הופכים למכונות ריבוי משימות. הצגת ה-Apple iPhone, למשל, חוללה מהפכה בעולם הטלפונים הניידים בכך שהעניקה לכולם פלא מולטימדיה קטן שאפשר לבצע שיחות, הודעות טקסט, לשחק משחקים, לצפות בסרטים, לעדכן אתרי מדיה חברתית ואפילו להתחבר למדפסת אלחוטית. .

הדפסה מ-Apple iPhone היא פשוטה, מהירה וקלה, הודות להרבה יישומי צד שלישי שמאפשרים לך להתחבר באופן אלחוטי למדפסת לבחירתך. להלן כמה שלבים מעשיים והיישומים הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש כדי לעזור לך להדפיס מהאייפון שלך למדפסת אלחוטית.

1. נסה את PrintMagic עבור ה-Apple iPhone. אפליקציית צד שלישי זולה זו מאפשרת לך להדפיס תמונות ומסמכים בכל מדפסת אלחוטית התומכת בזרם נתונים של שפת תיאור (PDL)". כדי לוודא שה-PrintMagic שלך תומך במדפסת שלך, עדיף קודם להוריד את גרסת הניסיון בחינם. אפליקציה שימושית זו מאפשרת לאייפון שלך להתחבר למדפסת נתמכת באמצעות WiFi. כדי להדפיס טקסט ודפי אינטרנט, כל שעליך לעשות הוא להעתיק ולהדביק את הטקסט או את כתובת האתר (עבור דפי אינטרנט) בלוח, להפעיל את היישום ולאחר מכן להדפיס. תמונות, בינתיים, ניתן להדפיס ישירות מספריית המדיה שלך. אינך יכול להדפיס קבצים מצורפים לדוא"ל או מסמכים, אבל לפחות יצירת תדפיסים של התמונות שלך היא מהירה וללא כאבים.

2. השתמש ב-iPrint Photo של HP. האפליקציה החינמית הזו, שפורסמה על ידי HP בשנת 2008, היא כלי שימושי המאפשר לך להדפיס תמונות בגודל 4 x 6 אינץ' מהאייפון שלך לכל מדפסת HP תואמת המחוברת לרשת WiFi. מכיוון ש-Print Photo של HP הוא בחינם, אל תצפה לתכונות רבות. זה מאפשר לך רק להדפיס תמונות בגודל 4 x 6 אינץ', כך שאם אתה רוצה להדפיס דפי אינטרנט, מסמכים, טקסט או תמונות גדולות יותר, תצטרך ללכת בדרך הישנה של העברת קבצים למחשב לפני שתדפיס אותם במדפסת HP שלך .

3. הורד והתקן את Print מ-EuroSmartz ב-Apple iPhone שלך. אפליקציית ההדפסה המגוונת ביותר עד כה, ה-Print של EuroSmartz מאפשרת לך להדפיס תמונות, דפי אינטרנט, מסמכים ואנשי קשר גם ברשתות סלולריות וגם ברשתות WiFi. המוצר האחרון של החברה, ששמו ההולם Print & Share, יכול אפילו לאפשר לכם להדפיס מיילים, אליהם כדאי לגשת ישירות מהאפליקציה עצמה. זה גם מגיע בזול, רק ב-$2.33.

4. נסה להשתמש ב-Air Photo באייפון שלך. Air Photo הוא אחד מהיישומים העדכניים ביותר המאפשרים לך להדפיס באופן אלחוטי מהאייפון שלך. תמורת $1.99 בלבד, אפליקציה זו מאפשרת לשלוח תמונות ישירות למדפסת דרך רשת WiFi. אפליקציית Bonjour מופעלת כאשר אתה מתחבר לשרת מהאייפון שלך. לאחר מכן תוכל לערוך או לחתוך את התמונות שלך כאן לפני הדפסתן. איך זה בשביל הקלות והשימושיות?

5. לכו על Air Sharing Pro של Avatron אם אתם רוצים לעשות יותר מאשר רק להדפיס באופן אלחוטי. יישום מעט יקר זה ($9.99) הוא סוג של תוכנת ריבוי משימות, המאפשרת לך להעביר ולשתף קבצים, להציג מסמכים (כולל קובצי PDF) ואפילו לשלוח דואר אלקטרוני ולגשת לכרכים מרוחקים. זה גם מאפשר לך, כתכונה נוספת, להדפיס תמונות, טקסט וקבצי PDF המאוחסנים ב-iDisk שלך. עם זאת, הוא אינו מאפשר הדפסה ישירה מ-Safari, מ-Notes או מגלגל המצלמה שלך.

עכשיו יש לך את זה – חמישה יישומי Apple iPhone שימושיים ומעשיים שיכולים לעזור לך להדפיס באופן אלחוטי דרך רשת. לכו על iPrint Photo אם אתם משתמשים במדפסת HP (מכיוון שהיא חינמית), אבל אם אתם רוצים יותר צדדיות, אז בחרו ב-Air Sharing Pro של Avatron. עם זאת, עם הדור הבא של האייפון באופק, אולי סוף סוף נראה תכונת הדפסה מובנית שתקל על כל משתמשי האייפון להדפיס תמונות, טקסט, דפי אינטרנט ומסמכים.Source by John C Arkinn

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved