כיצד אופנה משפיעה על חייהם של סטודנטים?

/
/
/
15 Views

זהו עידן של אופנה והאופנה משפיעה מאוד על חיינו. למעשה, זה מוסיף גיוון לחיינו בכך שהוא מציע היבט של התלהבות לחתור למשהו חדש ושונה, אחרת אלו יהיו חיים מונוטוניים אם היינו אמורים להתחפש ולפעול באותו אופן.

אופנה היא ביטוי של סגנון ייחודי במיוחד בלבוש, הנעלה, אביזרים או איפור. זה שייך לסגנון של לעשות משהו, להיראות אחרת ולהתמודד עם אחרים. הוא מקיף מגוון רחב של קטגוריות כמו התנהגות, דיבור, פעולות, נימוסים ואורח חיים. יש דיון אינטלקטואלי רב על אופנה ולבוש וחשיבותם בחברה של היום. ניתן להגדיר אופנה ובגדים כדברים רבים שמחזקים את החברה שלנו יחד. ניתן להגדיר אופנה כנורמה או סגנון לבוש קיים, נימוסים ודרך התרועעות, ואילו לבוש מוגדר כבגד באופן קולקטיבי. אם אופנה ובגדים היו מבוטלים מחיינו לא היה מקום לאינדיבידואליות ואוכלוסיית העולם הייתה זהה. יהיה גם אובדן של ההבחנות בין מעמדות חברתיים, שהוגדרה הרבה במאה ה-18 אך עדיין קיימת היום. מיגור האופנה והלבוש ישנה גם את הדינמיקה של העולם החברתי והיחסים החברתיים.

Mod, צורה קצרה של 'מודרני', מתייחס לאורח חיים של נוער שיצא מלונדון במהלך שנות ה-60 והתפשט במהירות למקומות אחרים בעולם. להיות אופנתי זה לא רק רצוי אלא גם מספק. זה מאוד רגיל שהסטודנטים הצעירים נמשכים הכי הרבה לאופנה ומתחילים לעקוב אחר הטרנדים באופן מיידי, כך שהאופנה משפיעה מאוד על הנוער שלנו. לאופנה יש כל הזמן השפעה על החברה. זה משפיע על ההשקפות והיחס שלנו לתרבות החברתית. אנו מציגים דרכים חדשות לסגנון חיים באמצעות אופנה ויוצרים מודעות בתוכנו להשבת קו חדש של מנהגים. זוהי אמירה חברתית מובילה עבור סטודנטים להופיע מבחוץ למעגל החברתי שלהם. מלקולם ברנרד אומר בספרו אופנה כתקשורת, "אופנה ולבוש תמיד הוסברו כצורות תקשורת" (39). תלמידים משתמשים באופנה כדי להחליף את הרגשות והאמונות שלהם. הם משתמשים באופנה כדרך למגע חברתי תוך התייחסות לבדיקה של כל מיני אנשים. אופנה היא דרך תקשורת כדי להעביר עם העולם את מה שהאישיות שלהם באמת אומרת.

העשור של 1920 נקרא עידן הנוער הבוער בגלל הביטוי הפרוע והג'אזי שלו. בתקופה זו אנרגיית הנעורים יצאה לחופשי בדרך חדשה ואף סגנון לא נראה מגוחך מכדי להפוך לאופנה עילית. העולם שלנו הפך לגלובליזציה. סלבריטאים ממלאים תפקיד חשוב מאוד בחיי הנוער. התלמידים מסתכלים על הסמלים האהובים עליהם כדי לשמור על עצמם מעודכנים. בזמן צפייה בטלוויזיה או שימוש באינטרנט, הם יכולים בקלות להימשך למגוון מושגים אופנתיים. יתר על כן, התלמידים עושים אידיאליזציה של הסלבריטאים האהובים עליהם ותמיד יש להם רצון להיראות כמוהם ולכן הם עושים כמיטב יכולתם לחקות את המראה ואורח החיים של האלילים שלהם. הם מנסים לתפוס את כל האופנה הקיימת מהחברה שלהם כדי לשפר את האישיות שלהם. בכל פעם שהם מתרועעים, הם מדברים על דברים חדשים שאפשר להתאים אותם. הם משתמשים בדרכי ביטוי, דיבור וגינונים לא טבעיים בחיי השגרה שלהם, שהיא מלאכותית יחסית.

בנקודת המבט שלי, ישנן שתי קטגוריות, כלומר השפעה חיובית ושלילית של אופנה על סטודנטים.

לאופנה בחברה שלנו יש הרבה השפעה שלילית על התלמידים. הם חושבים רק על אופנה חדשה והתוצאה היא הוצאה של כמות גדולה של כסף. לכן, הם אינם מסוגלים להיות מודעים לצרכים חשובים אחרים של החיים. זה תמיד מסיח את דעתם מהלימודים. ברגע שסגנון או אופנה נכנסים לטרנד, הם נרדף מיד על ידי קהילת הסטודנטים בלי קשר לעובדה לכמה טרחה זה מוביל. מצד שני הם לכודים בבלבול של אופנה בגלל ההשפעה של החברה. כדי לעקוב אחר אופנה מסוימת, צריך לאמץ כמה פעולות וכדי לעשות זאת חלק מהתלמידים יוצאים מגבולותיהם רק כדי למשוך את הסביבה שלהם. בסופו של דבר הם הופכים חסרי תקווה במקום להיות גאוניים וסבלו מדיכאון בגלל היותם בתוך אופנה. מצד שני, זו גם מחשבה שאפשר לבזבז את הכסף שהוצא על אופנה למטרות שונות כמו צדקה ועזרה לעניים.

אופנה יוצרת סטנדרט בלתי נגיש לסטודנטים. כולם רוצים להיות אטרקטיביים וזוהרים כמו הסלבריטאים בטלוויזיה או במגזינים ולכן הם מבלים הרבה זמן וכסף רק כדי ליצור רושם טוב על אנשים סביבם. עם זאת, הם לא מצליחים לצאת בהצהרה רוב הזמן שמובילה להערכה עצמית נמוכה. זה גם יוצר התנגשות מחשבות בינם לבין חבריהם שעלול להוביל לגורם קנאה וכתוצאה מכך להרוס את מערכת היחסים שלהם עם חברים. תלמידים מתחילים לשפוט אנשים לפי המראה החיצוני שלהם ואלו שאינם יכולים להוציא סכום מספיק על המראה החיצוני שלהם, בסופו של דבר נרדפים מה שהפחית את רמת הביטחון שלהם במידה מסוימת.

סטודנטים שנותנים יותר ריכוז לאופנה הם בדרך כלל הכי פחות מודעים ללימודים שלהם. הם חושבים שעל ידי אימוץ מגמות אופנה מסוימות, הם ישיגו הבחנה מסוימת בין העמיתים ולכן הם מתחילים לתת פחות חשיבות לקריירה האקדמית שלהם.

יש כמה נקודות חיוביות בלהיות אופנתי גם כן. למשל, כשבני נוער מרגישים טוב בגלל איך שהם נראים, זה נותן תחושת ערך וביטחון גבוה באישיות שלהם. יתרה מכך הם מרגישים יותר עצמאיים ומקובלים בהקשר חברתי. אם התלמידים עוקבים אחר מגמה מסוימת, זה מקל עליהם לזהות את האישיות שלהם על ידי מפגש עם אנשים שונים מהחברה עם אותם תחומי עניין וחוש סגנון. לבישת בגדים אופנתיים מראה את מעמדו של אדם. אנשים מניחים שאדם מתקדם יותר אם הוא לובש בגדים אופנתיים. מלקולם ברנרד אומר בספרו אופנה כתקשורת, "אופנה ולבוש תמיד הוסברו כצורות של תקשורת"

בסופו של דבר, התלמידים מבינים שלא טוב להם לעקוב אחר אחרים או לחקות אותם כל הזמן. במקום זאת, הם צריכים ללמוד כיצד להיות חדשניים ולעשות את תחושת הסגנון שלהם. זה עוזר להם להיות יותר חזקים, עצמאיים ובעלי דמיון. אופנה היא השם של ביטוי עצמי. זה מוכיח שלאנשים יש את החופש להרגיש בנוח עם עצמם וזה מביא לחברה מצליחה ומשגשגת יותר.

אופנה היא סוג של אמנות ומכיוון שאמנות מועילה לחברה, כך גם לגבי אופנה. אופנה היא סיבה גדולה לחברות להשקיע יותר בהרחבת הבגדים העדכניים ביותר, הטרנדים וחיים טובים יותר. אנחנו לא יכולים לחלוק על העובדה שלאופנה יש מקום משמעותי בחייו של כל סטודנט. לפעמים, זה יכול להיות המקור לדברים שהופכים את החיים לנעימים יותר. מצד שני, זה יכול להיות הרסני לחייהם של אנשים מסוימים. אז עדיף לשמור על עצמכם מודרניים עם אופנה, אבל אם זה פוגע בביצועים האקדמיים שלכם בדרך כלשהי, כדאי שתרחיקו את עצמכם מזה. באופן כללי, אופנה יכולה להיות מבדרת, מרגשת ולא מזיקה. אופנה היא שיטה להרוויח כסף שיכולה לספק תעסוקה לאלפי אנשים.

צריכה להיות יציבות בחיי הסטודנטים תוך כדי עיסוק באופנה. הם צריכים להיות מודעים לעובדה שהאופנה בגבולות ראויה להערצה, אך כאשר חוצים את הגבולות, הם צריכים להתמודד עם בעיות רבות. האחריות העיקרית שלהם היא למלא את עצמם בנכס הידע במקום לרוץ אחרי הפראות של עולם האופנה המתעתע. צריך להיות איזון נכון בין להיות אופנתי להתרחקות מהשורשים שלנו. תלמידים צריכים לדעת את העובדה שיש להם זמן מרבי לפנק את עצמם לעולם הפאר לאחר שסיימו את לימודיהם. לכן עליהם להקדיש את מירב מסירותם לחינוך בהווה, כי זמן וגאות לא מחכה לאף אחד.

להיות טרנדי ואופנתי זה רק המשאלה שלנו, אף אחד לא יכול להכריח אותנו לעשות את זה וזו החלטה שלנו כמה ואיזה סוג אופנה אנחנו מעדיפים לפי מקום ודרישה. אמנם בתקופה זו של המאה ה-21 בפקיסטן בעיקר אנשים מושפעים מהעולם הזוהר ומסגנון האופנה, אבל עדיין הם לא שכחו את המסורת והתרבות שלנו שהיא העדיפות והסמל של ארצנו.Source by Benish Rehman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved