יתרונות וחסרונות של מדפסות אלחוטיות

/
/
/
40 Views

הטכנולוגיה תמיד משתנה. חלק מהשינויים הללו טובים אך חלקם לא טובים במיוחד. גם מוצרים למחשבים משתפרים כל הזמן. מדפסות אלחוטיות הן אחד מסוגי הטכנולוגיה החדשים יותר. יש לאלה כמה יתרונות. יש להם גם כמה חסרונות.

אחד היתרונות של סוג זה של מדפסת הוא שאין כבל לדאוג. תוכל להגדיר את המדפסת בכל מקום מבלי שתצטרך לדאוג אם הכבל יגיע למחשב או לא. יהיה גם כבל אחד פחות לדאוג.

דבר נוסף שנחמד בהם הוא שיותר ממחשב אחד יכול להשתמש באותה מדפסת. זה מאוד נחמד למשרד שבו יש יותר ממחשב אחד. אתה יכול לקבל מדפסת אחת במקום עשר או יותר.

החיסרון של האלחוט הוא שהוא עובד באותו אופן שבו עובד נתב אינטרנט. תמיד יש סיכוי להפרעה. זה יכול להיות מאוד מתסכל אם המסמך שלך לא מגיע למדפסת שלך או שהוא ממש איטי.

קניית מדפסת אלחוטית יכולה לחסוך לך כסף כי תצטרך לקנות רק מדפסת אחת. תצטרך לקנות דיו גם למדפסת אחת. ניתן גם לחסוך בחשמל כי תהיה רק ​​מדפסת אחת שתשתמש בה.

יתרון נוסף לקיום אחד כזה הוא שיש יותר מכשירים מאשר רק מחשב שיכול לגשת אליהם. חלק מהטלפונים הסלולריים יכולים לשלוח אליו תמונות או אפילו מצלמות שמסוגלות לעשות זאת. זה יכול לחסוך לך הרבה זמן כי לא תצטרך להוריד אותו למחשב שלך ואז להדפיס אותו. תוכל לדלג על שלב זה.

זה גם יכול לחסוך לך תשלום כדי להדפיס את התמונות שלך בכל מרכז צילום. תוכל להדפיס אותם בעצמך מבלי ללכת לשום מקום. כל זה יכול להיעשות בבית או במשרד וזה יכול להיות מאוד נוח.

מדפסת מסוג זה יכולה להועיל גם בכיתה עם מחשבים. יהיו הרבה תלמידים שיצטרכו להדפיס את המטלות שלהם. זה יאפשר לעשות זאת ללא מדפסת אחת לכל תלמיד.

חיסרון נוסף למדפסות אלחוטיות הוא שהן חסרות אבטחה. ייתכן שאנשים יוכלו לגשת אליהם. אם יש מדפסת אחרת התואמת, ייתכן שאתה שולח את המסמך למדפסת הלא נכונה. זו יכולה להיות בעיה עצומה עבור מסמכים שיש בהם מידע אישי או סודי.

הטכנולוגיה האלחוטית עברה כברת דרך בשנים האחרונות. זה יכול להחמיא למערכת המחשב שלך שכבר יש לה מקלדת ועכבר אלחוטיים. בדרך זו החוטים היחידים שיהיו לך פועלים הם כבלי החשמל שלך. זה יכול ליצור תהליך הגדרה פחות מבלבל עבור כל אחד. זה גם קל יותר להעביר אותו אם אתה צריך. לא יהיו חוטים לניתוק ולהזיז. זה מאוד מועיל כאשר אתה מסדר מחדש את המשרד הביתי שלך.Source by Jack Tralston

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved