טיפים לאופנה חורף לגברים

/
/
/
56 Views

למרות העגמומיות שהחורף יכול לפעמים להפריש, יש כל כך הרבה דברים שאנשים אוהבים בעונה הקרה ביותר של השנה. פתיתי שלג, להיות עם המשפחה ליד האח, להתפנק עם אדם אהוב – אלה רק חלק מהסיבות לכך שיש אנשים שחביבים עליהם בחורף. עם זאת, עבור חלקם הם אוהבים את העונה הזו כי שוב, הם יוכלו לשלוף את בגדי החורף מהארון שלהם.

לגברים שעוסקים באופנה, הם גם בוחרים בקפידה את התלבושות שהם לובשים בכל פעם שהם יוצאים אל הקור ובשלג. אם אתה בחור שרוצה להיראות מסוגנן גם במהלך העונה המושלגת, הנה טיפים שאתה יכול לעקוב אחריהם כדי להימנע מביצוע אופנת חורף מזויפת:

אל תחליף את כובע החורף הקלאסי – ישנם יצרני כובעים יוזמים שיכולים לבצע פשע אופנתי נורא של יצירת כובעי חידוש שנראים זוועתיים. העדיפות העיקרית בעת קבלת כובע חורף היא פונקציונליות. אתה לובש אחד בעיקר כדי להגן על הראש שלך מפני קור קיצוני ולא כדי להפוך את הראש שלך לחלון ראווה עבור כיסויי ראש מטופשים למראה. היצמד לכובעי חורף קלאסיים כמו פדורות, כובעי סקי, באולר וכובעי עיתונים.

עור למעלה – המאבק באלמנטים כמו שלג יכול להיעשות בצורה הטובה ביותר על ידי לבישת בגדים עם סיבים סינתטיים. וללבוש ז'קט עור זה דבר לא מובן מאליו. מה שטוב בעור הוא שיש לו את 2 ה-Fs החיוניים: אופנתי ופונקציונלי. אם התקציב שלך מאפשר לך לרכוש רק מעיל עור אחד או שניים, בחר שחור לצבע שלו, כך שניתן לשלב אותו עם כל מה שאתה לובש בפנים.

לבש את האפוד שלך – במהלך החורף, אתה יכול ללבוש את המיטב שלך על ידי לבישת האפוד שלך. החלקים חסרי השרוולים האלה לא רק מוסיפים הגנה נוספת מפני הקור, אלא יכולים גם להיות פריט אופנתי נוסף מצוין למבנה הכללי שלך.

ללבוש צעיף – צעיף הוא עוד חלק שיכול גם להגן עליך מפני הקור וגם לספק מבטא טוב ללבוש שלך. הצוואר הוא אחד האזורים הבולטים בגופנו שמשחרר חום. הכיל את החום הזה עם צעיף יכול לעזור לשמור על הגוף שלך חם יותר. כמובן, אתה צריך ללמוד איך לקשור את הצעיף שלך כמו שצריך.

מגפיים לאתחול – ההקמה שלך לטרק שלך בארץ הפלאות החורפית לא תהיה שלמה בלי זוג מגפיים. אל תעשה את הטעות של ללבוש את מגפי ה-UGG האלה, שמא תגרור מבטים שניים ארוכים אך מביכים. יש הרבה זוגות בחוץ שיכולים לגרום לך להיראות לבוש לגמרי ועם לאן ללכת.

אופנת חורף לא חייבת להיות מסובכת. המפתח הוא להיצמד ליסודות ולא ללכת להתנסות ביצירות שיהפכו אותך ממדהים לאפרוריות.Source by Shaan Berg

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved