טבעות שפתיים: הצהרה אופנתית לנוער של היום

/
/
/
37 Views

בשנים האחרונות, הצהרת אופנה ואופנה קיבלה היבטים חדשים רבים. עם המושגים והממדים החדשים שהולכים וגדלים בעולם האופנה, הדור של היום מקבל סגנונות אופנה מושכים כדי להיות חלק מהמיינסטרים. אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בנוער של היום הוא לענוד טבעות שפתיים. זה לא רק מייצג אמירה אופנתית אלא גם דרך לבטא עצמאות וגישה.

למרבה הפלא, הטרנד של לענוד תכשיטי שפתיים מקבל סערות אצל גברים ונשים כאחד, כי אולי, ענידת טבעת שפתיים הולכת עם אופנה, תאווה והנאה ביחד. ישנם סגנונות ועיצובים רבים של טבעות שפתיים זמינות כדי למלא את הרצון של נוער בררני במיוחד. כוכבי ספורט רבים, דיוות אופנה, כוכבי קולנוע ואייקונים בסגנון זוהר מציגים קדימה את האופנה של פירסינג שפתיים. סוגי טבעת שפתיים משתנים ביחס למיקום הפירסינג. בדרך כלל, טבעת שפתיים מסורתית מגיעה על השפה התחתונה, אך כאשר מדובר על ניטים, הם מתאימים היטב בצד של השפתיים התחתונה או העליונה. 'נשיכות' מפורסמות גם בקרב בני נוער, כלומר לענוד שתי טבעות או יותר באופן ספציפי.

בכל הנוגע לחומר של טבעת השפתיים, זה יכול להיות כל אחד מכמה חומרים, אבל חשוב שהשפתיים או הטבעת יהיו עשויים מחומר ברמה מעולה כמו זהב, פלטינה, פלדה כירורגית או כל AAP (איגוד הפירסר המקצועי) המאושר חומרים. טבעות שפתיים מחומר איכותי מעוטרות ביהלומים, נצנצים, צבעים שונים, צורות ועיצובים מטלטלים היום. טרנד הפירסינג בשפתיים צומח במהירות בכל העולם. הם בהחלט עושים הצהרה אופנתית מזמינה. חומר איכותי עולה קצת יותר אבל זה בהחלט שווה את זה עבור היגיינה ובריאות.

ביצוע פירסינג בשפה אינו החלטה סתמית כי זה מגיע עם גורמי הסיכון הסבירים של בריאות והיגיינה. זה עלול לגרום לזיהום ויכול לקחת זמן להחלים לחלוטין. זה מגיע יחד עם ההגבלות של ביצוע כמה פעילויות שניתן לעשות אחרת בקלות. סוגים וצורות מסוימות של תכשיטים עלולים לגרום נזק לשיניים ולחניכיים. לכן יש צורך להקפיד על בריאות השיניים והפה הכללית על מנת למנוע גירוי, הידרדרות וכאב לא רצויים. פירסינג שפתיים הוא דבר שנשאר קבוע. תמיד מומלץ לקחת חוות דעת של מומחה ומי שעונדת שפתיים או טבעות. עם טיפול נאות ובחירת טבעות, אופנה זו מנצחת מגמות אופנה רבות ללא ספק.Source by Renuka A Bhide

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved