חשיבות הטכנולוגיה האלקטרונית

/
/
/
52 Views

עשינו צעדים בדרך לעתיד שלא ניתן לחזור עליהם או לבטלם. חשיבותה של הטכנולוגיה האלקטרונית טבועה כיום בכל סיב של החברה שלנו, מהתחנה הנמוכה ביותר ועד למשרדו הנחשק של נשיא ארצנו.

חשיבותה של הטכנולוגיה האלקטרונית פורחת בנטישה, מכפילה את עצמה כל ארבעה עשר עד עשרים וארבעה חודשים, והופכת כל הזמן לזו שלא נסתדר בלעדיה, הודות לצמיחת הטכנולוגיה. משימות גוזלות זמן שפעם נמשכו שעות, אפילו ימים, מבוצעות כעת במינוטים.

מחשבים ואינטרנט מספקים שיטות חדשות שונות אשר שולבו לעיבוד של פעילויות עסקיות רגילות, גדלות ומותאמות אישית עד לנקודה שבה היא משולבת מאוד במבנים הנוכחיים.

ללא חשיבותה של הטכנולוגיה האלקטרונית, משימות שגרתיות שאורכות כעת רק רגעים, הודות למחשב, אחרת היו לוקחות שעות, אפילו ימים לאיסוף המידע בלבד.

החשיבות של הטכנולוגיה האלקטרונית בתקשורת היא המקום שבו החדשות נקראות הכי הרבה. בתור אחת התעשיות המתפתחות הכי מהר בעולם, הטלפון הסלולרי חולל מהפכה בדרך שבה אנחנו חיים ומתקשרים זה עם זה ועם העולם.

כולם רוצים להתעדכן כאשר נחשף חידוש חדש בתעשיית הסלולר. התוספת של האינטרנט, כמו גם מערכות ניווט GPS, שלחו את תעשיות התקשורת להתנדנד לבנק תחת משקל הכסף שנעשה.

לטכנולוגיה במערכת הבריאות לבדה יש ​​השפעות ארוכות טווח. המהירות ויכולת האחסון של המחשבים פשטו והגדילו את יעילותן של מערכות שמירת הרישומים, זהו רק קצה הקרחון הטכנולוגי.

מערכות בתי חולים רבות מחברות מחלקות שלמות, מהרופאים שלהן ועד למחלקות הנהלת החשבונות, בית המרקחת והחיוב. כולם משתמשים במערכת שנקראת HIS. HIS היא (מערכת מידע של בית חולים). HIS היא תוכנה המשמשת את כל בתי החולים ומשלבת את רוב המחלקות שלהם.

אני מאמין שיש לחקור יותר מקרוב את הפריצות בתחום הטכנולוגיה האלקטרונית במערכת החינוך. העלות המקוממת של השכלה טובה במכללה גובלת בתחום של גניבה פלילית.

על ידי הצבת עבור חלק מחיר בלתי ניתן להשגה על החינוך לפי בחירתם, מערכת החינוך גונבת לא רק את עתידם, אלא מונעת מהחברה את תרומתם הפוטנציאלית.Source by G.W. Moran

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved