חסרונות של מערכות תשלום אלקטרוניות

/
/
/
37 Views

כסף אלקטרוני, המכונה גם כסף אלקטרוני, מזומן אלקטרוני, מטבע אלקטרוני או מזומן דיגיטלי, מתייחס לכסף או סקריפ שמוחלפים באופן אלקטרוני. ביסודו של דבר, מערכות תשלום אלקטרוניות הן המאפשרות מפתח לקבלה המונית של מסחר אלקטרוני על פני מערכות לא מאובטחות כמו האינטרנט. במסחר האלקטרוני של Business-to-Business (B-2-B), יש עניין גובר במהירות בעיבוד תשלומים באינטרנט.

עם זאת, למערכות תשלום אלקטרוניות אלה יש גם מספר חסרונות. עליך להקליט למפעל כדי לקבל סמכות לבצע עימם עסקאות כסף. עכשיו, אתה צריך שיהיה לך שם משתמש וסיסמה, ולשם כך אתה צריך להיות סיסמה aegis. יתר על כן, אתה גם צריך לנהל חשבון לכל ארגון, מה שיכול להיות מאוד מעצבן או מטריד עבורך.

כדי לוודא שהעסקאות המקוונות שלך מוצקות, חיוני שתשמור על מדיניות אבטחה קפדנית. אם הסיסמה מסוגלת להיפרץ, זה יכול להיות הפסד כספי רציני עבורך. בנקים או מוסדות פיננסיים שיש להם את המידע הפיננסי שלך יכולים לחשוף אותו לטרור סייבר. לכן, קיים סיכון לא מוצהר לגניבת פרטיך האישיים והחשבון.

העברת המטבעות הדיגיטליים מעוררת שאלות כמו איך להטיל מיסים והקלות הפוטנציאלית של שטיפת כסף. ישנן גם תוצאות מאקרו-כלכליות אפשריות כמו יציבות שער החליפין ומחסור באספקת כסף.

יתר על כן, אתה תמיד אובד עצות אם הכרטיס שלך נגנב. אם הכרטיס נופל בידיים לא נכונות, קיימת סכנה להוצאת כל יתרת הבנק. ברור שתודיע לרשויות המודאגות על האובדן, אבל הזמן שלוקח בין אובדן הכרטיס לבין ההודעה לרשויות הוא קריטי.

מטרת המאמר לעיל אינה להרתיע אנשים מביצוע תשלומים אלקטרוניים אלא לגרום להם להיות מודעים לסכנות הטמונות שמערכות תשלומים כאלה כרוכות.Source by Jeff B Henderson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved