חיוב תביעות רפואיות באופן אלקטרוני – האם אתה קורא את הדוחות האלקטרוניים שלך?

/
/
/
48 Views

סוף סוף הגענו לשלב שבו רוב המשרדים מחייבים לפחות חלק מהתביעות הרפואיות שלהם באופן אלקטרוני. אבל השאלה החשובה יותר היא, האם הם קוראים את הדוחות האלקטרוניים שלהם?

רק לשלוח את התביעות באופן אלקטרוני זה לא מספיק. אם אינך קורא את הדוחות האלקטרוניים, אתה מפסיד כסף. זה חיוני לתרגול שלך שדוחות אלה נקראים ונקראים באופן קבוע. אם אתה אומר שאין לך זמן לבדוק את הדוחות, אז אני אומר שאין לך זמן לא לבדוק את הדוחות.

יש כל כך הרבה מידע על הדוחות ההם הדרושים כדי לשמור על חשבונות החשבון שלך. נכנסתי למשרד שבו הנערה החיובית מעולם לא בדקה דוחות אלקטרוניים ומעולם לא ביצעה מעקב. הם הפסידו 33% מהחובות שלהם בכל חודש! לרופאים לא היה מושג. הבעיה הייתה שיש לה יותר מדי מה לעשות וזה מה שהניחה על "תחתית הערימה" שאף פעם לא הגיעה אליה. לרוע המזל זה גרם לכך שהרופא שבבעלותו המרפאה קיבל קיצוץ של 33% בשכר בלית ברירה.

הדוחות האלקטרוניים אומרים לך קודם כל אם כל קבוצות התביעות שלך התקבלו או לא. זה שהקובץ שלך עובר מהקצה שלך לא אומר שהוא התקבל בקצה השני. לפעמים משהו טיפשי כמו "#" בכתובת יכול לגרום לדחיית אצווה שלמה של תביעות אלקטרוניות. אם אתה לא בודק את הדוחות שלך, זה אומר שאתה לא מקבל תשלום עבור כל קבוצת התביעות עקב טעות סופר אחת בתביעה אחת.

לפעמים האצווה האלקטרונית שלך תתקבל בתחילה בקצה הקדמי, אך לאחר עיבוד הקובץ האצווה תימחק עשה על שגיאה. תקבל דיווח אם זה יקרה. לאחרונה נדחו לי אצוות Medicare של ספק אחד מכיוון שהייתה אי התאמה למספר ה-NPI בתביעות ולמספר ה-NPI של-Medicare. הקבצים התקבלו בתחילה בסדר אך לאחר מכן נמחקו המנות.

אחד מסוגי הדוחות האחרים שתקבלו הם דוחות משלמים ספציפיים. אלה יגידו לך אם הביטוח של המטופל מסתיים, או אם תאריך הלידה שלו אינו נכון וכו '. אם לא תתקן בעיות אלה, לא רק שלא תקבל תשלום עבור אותה תביעה, אלא אם המטופל יחזיר את כל התביעות העתידיות. יידחה גם כן.

אולי אתה לא מרגיש שיש לך זמן לבדוק את הדוחות האלה, אבל אני מקווה ששכנעתי אותך כמה חשוב שתפנה את הזמן. אם התרגול שלך אמור להכניס יותר כסף ממה שהוא ואינך בודק את הדוחות שלך, כנראה שזו הסיבה.Source by Michele Redmond

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved