חיוב רפואי אלקטרוני – האם כדאי להשתמש במסלקה או בחיוב ישירות לחברות ביטוח

/
/
/
41 Views

חיוב אלקטרוני רפואי – דרך מסלקה או דרך ישירה

רוב האנשים חושבים שהברירה היחידה היא אם לחייב על נייר, או להגיש את התביעות שלך באופן אלקטרוני. למעשה, אם תחליט להגיש את התביעות שלך באופן אלקטרוני, זה רק פותח את הדלת להרבה החלטות אחרות שיש לקבל.

קודם כל, האם התוכנה שלך מסוגלת לתיוק אלקטרוני? אם אינך בטוח, תצטרך לבדוק עם ספק התוכנה שלך כדי לברר זאת. סביר להניח שאם התוכנה שלך מסוגלת לטפל במספר ה-NPI, היא מסוגלת לתיוק אלקטרוני.

לאחר שתקבע שהתוכנה שלך מסוגלת, תצטרך להחליט אם אתה הולך להשתמש במסלקה. מסלקה לוקחת את כל התביעות האלקטרוניות שלך ומנתבת אותן לחברות הביטוח הנכונות. כל התביעות האלקטרוניות יקובצו יחד לקובץ אחד ולאחר מכן יועלו למסלקה. אז היית מקבל דיווחים מהמסלקה על סטטוס כל התביעות שהעלית.

לשיטה זו יש את היתרונות שלה מאחר שלא צריך להפריד בין התביעות, אלא רק לקבץ את כולן יחד ולהגיש אותן בתיק אחד. המסלקה גובה בדרך כלל עמלה לכל תביעה בסביבות $0.39 לתביעה. אם אתה עושה כמות גדולה של תביעות, זה יכול להיות די יקר.

רוב המסלקות גם יורידו כל תביעה שלא ניתן להגיש אלקטרונית לנייר ותשלחו אותן בדואר עבורכם. חלק מהמשרדים אוהבים את השיטה הזו כי הם יכולים פשוט לאסוף את כל התביעות ולשלוח אותן למסלקה ולסיים עם זה. אין הדפסה, מילוי במעטפות ודיוור. בדרך כלל הירידה בתשלום הנייר היא מעט גבוהה יותר מהעמלה לכל תביעה עבור מוצרי אלקטרוניקה.

שיטה נוספת לחיוב אלקטרוני רפואי היא להגיש אותם ישירות אל חברת הביטוח בעצמך. תזדקק לתוכנה מיוחדת עבור זה בנוסף למערכת ניהול התרגול שלך, אבל בעצם תפעל כמסלקה משלך. התוכנה הדרושה יכולה לעלות ביוקר, אבל אתה מבטל את עמלת התביעה. אם אתה מגיש נפח גבוה של תביעות, העלות עשויה להיות שווה את זה. בתור שירות חיוב לחיוב עבור למעלה מ-50 ספקים ברחבי ארה"ב, אפשרות זו עובדת היטב עבורנו.

אנחנו מוגדרים ישירות עם הספקים הגדולים ביותר שלנו, Medicare, Excellus, Medicaid ועוד כמה. ואז שאר התביעות עוברות דרך חברה הפועלת כמסלקה. הגשה ישירה למובילי הביטוח יכולה לקצץ עד 3 ימים מזמן הטיפול.

אז ברגע שאתה קובע שאתה רוצה להגיש את התביעות שלך באופן אלקטרוני, אתה צריך לקבוע איזו שיטה תהיה הטובה ביותר עבור המשרד שלך. הקפד לחקור את כל האפשרויות שלך. בהצלחה!Source by Michele Redmond

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved