חדשות טובות – WiFi פוגע בזירת מצלמות האבטחה

/
/
/
51 Views

האם אתה יודע מה הפיתוח האחרון במצלמות אבטחה אלחוטיות?

המהפכה האחרונה במצלמות אבטחה אינה מערבת את החיישן או העדשה, היא כוללת את אות השידור.

מצלמות אבטחה אלחוטיות עוברות כעת WiFi.

בהסתכלות על הטכנולוגיות העדכניות ביותר, אין זה מפתיע ש-WiFi מתקבל בברכה בתחום זה. מצלמות מעקב אלחוטיות רבות זמינות כעת כדי להפוך כל מערכת מעקב ליעילה ופונקציונלית ביותר.

מצלמת אבטחה אלחוטית יכולה לבצע פונקציות רבות כמו צפייה מרחוק, זיהוי תנועה והקלטה, והטוב מכולם הוא שהיא מופעלת באמצעות סוללה.

כדי להבין מדוע מצלמות מעקב אלחוטיות הפכו לפופולריות כל כך, תחילה עליך להבין מה מייצג WiFi ואת הפונקציות שלו.

WiFi הוא קיצור של Wireless Fidelity מתייחס לסט של טכנולוגיות רשת אלחוטיות ובאופן ספציפי יותר המכונה כל סוג של רשת 802.11, 802.11b ו-802.11a ו-dual band. המילה WiFi נבנתה על ידי ארגון בשם WiFi alliance. מוצר שעובר את ניתוח ברית ה-WiFi מקבל את השם WiFi Certified.

WiFi היא טכנולוגיה אלחוטית המטפלת ברשת/תקשורת בין מכשירים. WiFi נגרם על ידי גלי רדיו המשודרים מאנטנה ומקלטי WiFi קולטים אותם. האותות הללו משודרים לאחר מכן למכשיר עם חיבור WiFi.

מוצרי אלקטרוניקה המצוידים ב-WiFi נעים בין מכוניות, מצלמות, מחשבים, מצלמות וידיאו, טלפונים ניידים, משחקי וידאו, מערכות GPS, נגני DVD, מדפסות ועוד רבים. מצלמות אבטחה הצטרפו כעת לרשימה ההולכת וגדלה של מכשירי WiFi. הסיבה מיוחסת לבתים רבים שיש כעת WLAN (רשת תקשורת מקומית WiFi). פשוט תצטרך לחבר את מצלמת האבטחה האלחוטית לרשת כדי לתת כיסוי לאזורים רחבים יותר.

במצלמות מעקב WiFi, אותות הווידאו עוברים דרך LAN אלחוטי ולאחר מכן לשרת וידאו או למחשב. אתה יכול להתקין מצלמת מעקב WiFi הרבה יותר מהר מאשר מצלמת אבטחה קווית מסורתית. אולי היתרון הגדול ביותר הוא שמצלמת האבטחה ה-WiFi ניתנת לשליטה מרחוק על ידי מחשב נייד או טלפון עם מתקן אינטרנט ואיכות התמונה ללא הפרעה. אבל החיסרון טמון באבטחה של העברת הווידאו. אם הוא אינו מוצפן, ניתן להקיש עליו בקלות וליצור בעיות אבטחה.

כיצד מצלמות מעקב WiFi טובות יותר ממצלמות אבטחה RF אלחוטיות רגילות?

מצלמות מעקב אלחוטיות RF משתמשות בטכנולוגיה אלחוטית בתדר רדיו בדומה לכמה טלפונים אלחוטיים מתקדמים כדי לשדר ולקבל אותות וידאו אלחוטיים. יש לו יתרונות רבים כמו היותו נייד וניתן להגדיר אותו בכל מקום. החיסרון העיקרי של מצלמת אבטחה RF אלחוטית הוא שאותות הרדיו המשמשים להעברת וידאו יכולים להיקטע על ידי מוצרים מונעים חשמליים כגון AC, תאורת פלורסנט או טלפונים אלחוטיים אשר משפיעים על איכות התמונה.

היכן כדאי להשתמש במצלמת מעקב WiFi?

מצלמת מעקב WiFi מיועדת לשימוש פנימי, בין אם עבור חברה או שימוש ביתי. זה חייב להיות ממוקם במקומות עם מינימום הפרעות RF.

ממה מוכרים צריכים להיזהר כשהם מציגים מצלמות מעקב WiFi? כמוכר של מצלמות מעקב WiFi, עליך לרשום את מאפייני התאימות של מצלמות אלו לסוגים השונים של רשתות כמו רשתות WiFi 802.11b או 802.11g. זה עוזר ללקוח לקבל החלטה מושכלת ולהימנע מבעיות מיותרות של החזרים והחזרות. אתה הופך למוכר אמין לעומת חלק מהמוכרים, הטוענים שמצלמות המעקב מתאימות ל-WiFi אך הן משתמשות בגלי רדיו לשידור אלחוטי ויוצרות בעיות רשת עבור הלקוח.Source by Rose Li

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved