וורלד אוף וורקראפט – איך להשיג את פינגו, חיית המחמד הנלווית לפינגווין ב- WoW

/
/
/
45 Views

עד לאחרונה, חיית המחמד היחידה של הפינגווינים שתוכלו להשיג ב- World of Warcraft, הייתה פנגו. עכשיו אתה יכול גם להשיג את מר צ'ילי, אבל זה סיפור אחר לגמרי. כשפנגו נוצר זה עתה היו לו עיניים אדומות, אבל זה השתנה עם התיקון האחרון, שבו אנשים יקבלו את התאום שלו, מר צ'ילי, בתיבת הדואר שלהם, רק למיזוג חשבון World of Warcraft שלהם עם חשבון Battlenet. שני הפינגווינים כיום כמעט זהים, שניהם עם עיניים גדולות וכחולות.

אם אתה רוצה לכלול את פנגו באוסף חיות המחמד הנלווה שלך, תוכל לרכוש אותו אצל ספק בנורת'רנד. כן, זה אומר שאתה צריך לקבל את הרחבת 'זעם מלך ליך', אבל זה לא הכל. כפי שאתה יודע, אתה יכול לקנות רק מספקים, שהם לפחות ניטרליים איתך. הספק שמוכר פנגו תובעני עוד יותר. הוא רוצה שיהיה לך מוניטין נשגב עם עמו, לפני שהוא יאפשר לך לקחת אחריות על כל חיית המחמד שלהם.

האם אי פעם נתקלתם בכמה הומנואידים שנראים בזחלים בנורת'רנד? אלה הם אנשי הקלוקק. הם אנשים ידידותיים מאוד, שאוהבים לדוג, ושדואגים לבעלי חיים כמו צבים (הם משתמשים בהם כגרים), פינגווינים ופאבים מחמירים. כדי להשיג את המוניטין הנעלה עם הקאלואק, אתה יכול לבצע שורה של משימות, שייקח לך לפחות 26 ימים לסיים. כמה משימות בטונדרה בוריאן, פיורד המיילל ודרגונבלייט, מובילות למשימות יומיות, אתה יכול לעשות את כל שלושת המקומות.

ברגע שאתה מתרומם עם הקאלאק, אתה יכול לא רק להשיג את הפנגו החמוד, אלא גם עמוד דייג אפי, שהוא אחד משני הטובים במשחק. ניתן לרכוש את פנגו תמורת קצת פחות מ -10 זהב אצל הספקים סאירוק וטנאיקה. תקבל ביצת פינגווין מטופחת, הכרוכה בעת איסוף. במילים אחרות, אינך יכול למכור את חיית המחמד הזו בבית המכירות הפומביות.

פנגו יעקוב אחריך כמו כל חיית מחמד אחרת, ואם תלחץ עליו הוא אומר ציוץ חורק קטן. כאשר אתה קופץ למים, הוא יעקוב אחריך וישחה מתחת למים על בטנו. קראתי שהוא עשה שקופית, אם כיוונת אליו וכתבת /סקסית, אבל הוא כבר לא עושה את האנימציה הזו.

האם זה שווה 26 ימי חיפוש אחר השותף הזה? ובכן, אם אתה אספן אמיתי של חיות מחמד, אז כן. כמו כן, עליך לקחת בחשבון כי כל אחד מהקווסטים יתגמל אותך בזהב, ויש לך מוניטין טוב עם הקאלואק מאפשר לך לרכוש כלי נשק מעניינים, שריון ומתכונים גם כן.Source by Britt Malka

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved