הצג את הכלב שלך עם תכשיטים בעבודת יד

/
/
/
35 Views

אנו קיימים בעולם שבו מתייחסים לכלבים ושאר חיות המחמד כאל בני התא המשפחתי. אתה יכול בקלות להיתקל בבעלי חיות המחמד המעניקים את המתנות לבעלי החיים האהובים שלהם בכל חגיגי או כל אירוע מפואר. הם לוקחים אותם לטיול, נותנים להם חבישות יפות ומספקים לבעלי החיים האלה כמה מתנות גורמה.

אתה יכול להראות את חיבתך על ידי הצגת חיית המחמד שלך עם כמה תכשיטים יפים וזוהרים שנמצאים במקומות השוק. אתה יכול להכין את המתנות האלה בבית על ידי השקעת מאמצים. זה יכול לגרום לכלב שלך להרגיש ביתי. כמה מהטיפים להכנת קישוטים אלה עבור חיות המחמד שלך מוזכרים במאמר זה. אני מקווה שתיעזרו ברעיונות האלה והמתנה האולטימטיבית שתכין על ידכם תהיה אהובה על המרמור שלכם.

1. אתה יכול להציג את הכלב האהוב שלך עם כמה עגילים מכווצים. זה יכול לחסוך לך זמן וגם כסף כשאתה מתכוון להכין אותם בבית שלך. אתה יכול לצפות את הדינק המכווץ בכמה סדינים יפים ומושכים. אז אתה יכול לחתוך את הסדין הזה בצורה של כל כלב. עכשיו אתה יכול להשאיר אותם בכל תנור ולקבל את הקסמים היפים והמפורטים. אחרי שזה נעשה אתה יכול לעשות מזה צמיד, שרשרת או כל עגיל.

2. עגילי כובע בקבוק הם האפשרות הטובה ביותר אשר תהיה נאהב על ידי הכלב שלך. אתה יכול לקבל כמה צילומים מושכים ומושכים את העין של הכלב שלך ולהדביק אותו על הפקק של כל בקבוק. אבל ודא שהכובע שנבחר על ידך הוא בגודל נמוך ויכול לשרת את מטרתך. אתה יכול להדביק את הצמדן של הכלב שלך בצד האחורי של הכובע, אבל אתה חייב להשתמש בדבק החם כדי להדביק את הצמדנים האלה.

3. עניבת כלבלב היא אחת מהחלופות המותאמות היטב שיכולות לשרת את המטרה שלך. בחר כל סוגר עניבת בולו ואז מצא כל פיסת עץ עגולה ומפולסת. לאחר שאספתם את החומר הזה תוכלו להשתמש בערכת שריפת העץ ליצירת הכלב היפה או כל פיסת עצם. ודא שהידקת את הסוגר בצד האחורי. אתה יכול גם לבחור את חוט העור הגולמי למילוי המטרה של חוט הבולו שלך.

ובכן אלה כמה דרכים שיכולות לעזור לך להכנת התכשיטים של הכלב שלך בבית. לצד כל זה תוכלו לחקור את החומרים הקיימים בביתכם ולנצל אותם ביצירת הקישוטים עבור הכלב שלכם.Source by Louise Harman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved