המשיכה של צווארוני כלבים מחודדים כאופנה אנושית

/
/
/
14 Views

והדבר המדהים הוא שסוגים אלה של קולרים לכלבים עם קוצים מבצבצים מהם כנראה פונים יותר לבני אדם בתור איזושהי אמירה אופנתית מאשר לבעלי כלבים. בואו נודה בזה, כנראה שיש יותר אנשים שלובשים קולרי כלבים עם קוצים מאשר כלבים. מגמה זו של אנשים לובשים קולר כלבים עם קוצים החלה במהלך עלייתה של תנועת מוזיקת ​​הפאנק כאשר פאנקיסטים צעירים החלו ללבוש אותם כדי לזעזע את הממסד. לבישת צווארון כלב מתאים בדיוק לתמונה שהפאנק רוקרים והמעריצים שלהם ניסו להקרין. מה שהתחיל כסמל תדמית של ילד רע פאנק רוקר הפך ליותר זרם מרכזי בימינו כאשר אנשים רבים, במיוחד בני נוער, לובשים אותם כאביזר אופנה.

זה כמובן לא אומר שאתה לא יכול לקנות קולר כלב עם קוצים עבור הכלב שלך אם זו התמונה שאתה מנסה להקרין, אבל מלבד כלבי שמירה או כלבי גרוטאות, המשיכה של קולר כלב עם קוצים על כלב פשוט באמת. לא שם. אם יש לך ילדים בגיל ההתבגרות, לעומת זאת, הם עשויים להיות מוכנים יותר ללבוש אביזר כלבים שרוב האנשים לא היו שמים על הכלב שלהם.

צווארוני כלבים עם קוצים הם לא אופנת הכלבים היחידה שמצאו חן בקרב אדוניהם האנושיים. תגי כלבים, שנענדו על שרשרת ארוכה סביב הצוואר, הפכו לחלק מעולם האופנה האנושי עוד בשנות ה-90. הם תפסו מהר יותר את קולר הכלב המחוצץ כי הם לא היו כמעט פולשניים כשהם לובשים מתחת לבגדים. תגי כלבים נראו יותר כתכשיטים מאשר בגדים והם לא כמעט פוגעניים כמו צווארון כלבים עם קוצים על ידי הזרם המרכזי יותר של החברה. כיום, ימים עם כל אביזרי המתכת שנמצאים על אופנות ופירסינג, אלה עם צווארון כלבים עם קוצים או תגי כלבים ממתכת כבר לא שמים לב הרבה יותר. אופנות מסוג זה אפילו לא נחשבות לאביזר "ילד רע" יותר, כאשר בני נוער רבים מתאפיינים באופנות כאלה בלי לחשוב פעמיים. יש אפילו צווארונים עם קוצים עם תחושה אלוהית יותר, עם צלבי מתכת קטנים תלויים מהם.

צווארון הכלבים המסוקר, שנחשב פעם לאביזר פאנק רוקר או "ילד רע", כבר לא נראה באותו הקשר. כמו רוב האופנות שהיו מזעזעות כאשר נראו לראשונה, התמונה שלה השתנתה ככל שהיא הפכה פופולרית יותר עד כדי כך שהיא מקובלת על ידי אפילו מי שמרני למדי. דבר אחד בטוח, צווארון הכלבים עם קוצים הוא קולר לכלב שחצה בקלות לתחום האופנה האנושית.Source by Andrew Bicknell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved