המדריך שלך לבחירת האקווריום הנכון לקנייה

/
/
/
27 Views

לאנשים רבים יש תחביבים שונים. אחד התחביבים הפופולריים של בעלי חיים הוא טיפול בדגים באקווריום. צפייה ביצורים הקטנים האלה שוחים בחן בתוך טנק כל היום יכולה להיות מקור אמיתי לשמחה, נוחות ורגיעה עבור חובבים רבים. זו הסיבה שברוב הערים יש תמיד כמה שטחי מסחר המציעים הכל, החל מזנים שונים של דגים, למזון דגים, לצמחים חיים, לציוד, וכמובן, לאקווריום.

בעוד שקמעונאים רבים יכולים לטעון שיש להם את המוצרים הטובים ביותר, לא תמיד אתה יכול לשפוט על פי המלאי שלהם בלבד אם הם יהיו האנשים הטובים ביותר להשיג מהם את האספקה ​​שלך. הדרך הטובה ביותר לזהות ספק מהימן של אקווריומים וכל שאר המוצרים הקשורים לתחביב זה היא לבדוק איך החברה עושה עסקים. חפש קמעונאי שמתאמן ומקיים את העקרונות הבאים.

– בחרו קמעונאי שמוכר בעלי חיים בריאים ומובחרים. אתה רוצה לעשות עסקים עם קמעונאי המספק דגים שיחיו חיים בריאים. המשמעות היא שהדגים אינם מהונדסים גנטית, או משופרים בצבעים מלאכותיים, או אינם מתאימים לחיים בשבי. כאשר הקמעונאי מפגין אכפתיות לדגים שאתה תיקח הביתה ואינו נוקט בצעדים מפוקפקים כדי למכור כמה שיותר למטרות רווח, אז אתה יודע שיש לך עסק עם חברה אתית ואחראית.

– בחר קמעונאי שתמיד זמין. זה לא משנה אם אתה מתחיל לגידול דגים או אפילו מישהו עם ניסיון רב וקמעונאי שחושב רק על רווח ינסה לשכנע אותך לקנות ולקחת הביתה את האקווריום והדגים שלך באותו היום. לא ככה עושים את זה. עליך לרכוש ולהקים את האקווריום כראוי לפני שתוכל להוסיף לו את הדגים. מוכר אמין יידע זאת ויעזור להדריך אותך כך שהדגים שלך יוכלו להסתגל ולשגשג לסביבה החדשה שלהם.

– בחר קמעונאי שיודע יותר על התחביב שלך. ככלל אצבע, מספר הדגים שאתה צריך צריך להיות ביחס לגודל האקווריום שאתה קונה. למען העברת מוצר, חלק מהקמעונאים ימכרו לך ביודעין יותר דגים ממה שהאקווריום שלך יכול להתמודד, מה שעלול להוביל למוות של בעלי החיים. בחרו מוכר שיוכל לומר לכם את היחס המתאים בין דג לאקווריום.

אכן, למצוא את האקווריום המתאים לא חייב להיות קשה. כשאתה צולל לתוך התחביב הזה, פשוט זכור שחברה שמעמידה את רווחת הדגים היא בחירה חכמה.Source by William Drew

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved