הכנת סבון תהליך חם – מיושן?

/
/
/
23 Views

רוב האנשים העוסקים בהכנת סבון תחביב – ועד לאחרונה כללתי את עצמי בקבוצה זו, חושבים שייצור סבון בתהליך חם הוא א) הדרך המיושנת להכין סבון, ב) זמן רב מדי, או ג) "ברור שיש סיבה למה לא הרבה אנשים עושים את זה יותר ככה."

ואז בגלל לחץ של זמן החלטתי: "מה לעזאזל, אני אעשה אצווה בכל מקרה"

אתה רואה עם ייצור סבון תהליך קר אתה צריך להכין את הסבון, שלוקח שעה או שעתיים, ואז למחרת אתה מוציא את הסבון מהתבנית ו – אם עשית גוש, אתה חותך אותו לחתיכות. אז אתה צריך למצוא מקום חשוך קריר כדי לאחסן את עשרים או משהו חטיפי הסבון במשך כל דבר בין שבועיים לשישה שבועות עד שזה "התרפא". רק אז הסבון הושלם, וכתוצאה מכך סבון שמיש.

לעומת זאת, בתהליך החם, הריפוי מתבצע על ידי בישול תערובת הסבון, זה נהדר, זה כמעט כמו שיש מכונת זמן. עשרים עד שלושים דקות של זמן נוסף בבישול התערובת ויש לך סבון מרפא לחלוטין, לאחר שהוא הוכנס לתבנית והתקרר, הוא מוכן לחלוטין לשימוש.

מלבד השיפור העצום בזמן, ישנם מספר יתרונות נוספים בתהליך הזה.

הרבה יצרני סבונים בתהליך קר חוו את התסכול מכך שהריח היקר שלהם נעלם לחלוטין לאחר תקופת הריפוי, הסיבה לכך היא ששמנים אתריים וגם שמנים ריחניים הם, ובכן, שמנים, מה שאומר שהם יכולים להפוך לחלק מתהליך הסיבון וכאשר זה קורה. הסבון המוגמר לא מריח הרבה באמת.

באופן דומה, חלק מהצבעים מושפעים מהסיבון, שמעתי סיפורים על אצווה מקסימה של סבון כחול בהיר שהופכת לגוון אפור אפרורי עד שהחלימה במלואה.

סבון תהליך חם ייצור צד יפה משני הנושאים הללו, מכיוון שתהליך הסיבון הושלם עד להוספת הצבע והריח, כך ששום דבר לא הולך לאיבוד.

אז הכנתי את האצווה הראשונה שלי, זה נראה ומריח נהדר והיה מוכן יום אחרי שהכנתי אותו, הזמן שלקח לייצור היה רק ​​קצת יותר זמן ממה שהייתי משקיע בדרך כלל בהכנת אצווה בתהליך קר, ללא שום אחסון וריפוי לאחר מכן.

הגעתי למסקנה שאני יכול לעמוד בסוג מיושן כזה!Source by Gary Everson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved