הכל על אוזניות אלחוטיות

/
/
/
51 Views

אוזניות ואוזניות הם אביזרי מוזיקה פופולריים. בעוד שרוב האנשים חושבים שהאוזניות החוטיות המסורתיות הן מה שחובבי מוזיקה צריכים ללכת עליו ומאמינים שאוזניות קוויות מסוגלות יותר לספק איכות אודיו בדרגת אודיופיל, הרבה מאוד סבורים שהן עוברות ושהאוזניות האלחוטיות יותר באופנה.

מוסכם שהלא חוטי עולים יותר וכבדים יחסית על הכיס. כדי להוסיף על כך, המשתמש עלול לחוות הפרעה בזמן דיבור או האזנה למוזיקה עקב אובדן האות מהמקור או הפרעות מגלי רדיו אחרים. אבל הכל נאמר, אין שתי דרכים לגבי העובדה שאוזניות אלחוטיות הן יתרון יותר מאשר המקבילה החוטית שלה. היתרונות כוללים:

  • נוֹחוּת

אוזניות אלחוטיות הן גבוהות מבחינת הנוחות במיוחד כאשר אדם על הגלגלים או במשהו שדורש מעורבות של שתי הידיים, למשל בישול, קיצוץ, ניקיון, פעילות גופנית, קניות וכו'. הן מעניקות למשתמש את החופש לקבל שיחות גם כשהוא לא יכול לקחת את הטלפון/האוזניות בידיו, וגם לא להגביל את התנועה.

  • טיפול קל ובטיחות

היעדר חוטים מחייב טיפול קל והופך אותו לעניין ללא טרחה. ללא חוטים פירושו ללא סבך, ללא מעידה, לא להפריע למשתמש. יותר מכך כשהחדר קטן או שיש חיית מחמד/ילד בבית ואתם יודעים שצרור השובבות הקטן לא יחמיץ הזדמנות אם יקבל משהו ללעוס או יחנק את עצמו בטעות. לכן אוזניות אלחוטיות הן בטוחות וביותר ממובן אחד.

  • צריכת חשמל אופטימלית

בניגוד למה שרבים חושבים, אוזניות אלחוטיות לא אומרות בהכרח לחפש ספק כוח מדי פעם. לא כל האוזניות האלחוטיות שואבות כמויות אדירות של סוללה או שורפות את הסוללה של המכשיר הנייד שהמכשיר הלא חוטי משויך אליו. אוזניות אלחוטיות רבות, כמו זו של אוזניות אלחוטיות של Sennheiser, תוכננו במיוחד לשימוש באותות צריכת חשמל נמוכים, למזער את צריכת הסוללה ולסלול את הדרך לצריכת חשמל מיטבית.

אוזניות אלחוטיות מחולקות בעיקר לשתי קטגוריות נפרדות. הם:

  • בלוטות' ו-RF (תדר רדיו)

אוזניות אלחוטיות התומכות ב-Bluetooth עדיפות לפעילויות חוצות מכיוון שהן קטנות יותר בגודלן וזמינות בצורה של אוזניות דיסקרטיות/מכשירי אוזניות מיני. מצד שני, אוזניות RF משמשות בעיקר בתוך הבית מכיוון שיש להן קפסולות גדולות יותר ומגיעות עם תחנת שידור בשרנית.

  • אוזניות RF על התקני בלוטות'

אוזניות RF עובדות על ערוץ מועדף. לפיכך, ידוע שיש להן פחות הפרעות ואיכות שמע טובה יותר מאשר אוזניות אלחוטיות התומכות ב-Bluetooth, מכיוון שלעתים קרובות הן נתונות להפרעות ממכשירים פעילים (Bluetooth) בסביבתה.

  • אוזניות אלחוטיות עם מספר ערוצים

מספר אוזניות RF ואוזניות בלוטות' מצוידות ביותר מערוץ אחד. ניתן להשתמש בתכונה זו כדי לשנות את תדירות הגלים שנשלחים וגם מתקבלים. זה עשוי לעזור להוריד או להסיר לחלוטין סוג מסוים של הפרעות.Source by Jelkin Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved