היתרונות של עכבר אלחוטי

/
/
/
46 Views

התקנים אלחוטיים הופכים פופולריים יותר ויותר כיום. נוחות וגמישות הם שני היתרונות החשובים ביותר של כל מכשיר אלחוטי על פני קווי. אך לפני רכישת העכבר האלחוטי היקר יחסית, הנה כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון.

היתרון העיקרי של מכשירים אלחוטיים כגון מקלדות אלחוטיות, אוזניות ועכברים הוא בכך שהם יכולים לסייע בהפחתת עומס החוטים באזור העבודה שלך. זה יכול בתורו להגדיל את הפרודוקטיביות שלך.

החיסרון העיקרי, כפי שאפשר לצפות, הוא שהתקנים אלחוטיים כולל עכברים אלחוטיים יקרים יותר מעמיתיהם החוטיים. אחרי הכל, הם אכן דורשים מאמץ נוסף בעיצוב ובפונקציונליות.

עם עכבר אלחוטי, הטווח שאליו אתה יכול להשתמש בעכבר הוא בדרך כלל גדול משמעותית מזה של קווי עכבר. זה יכול להיות שימושי אם יש לך צג גדול ורוצה לשלוט במחשב שלך מרחוק.

הגמישות שמציע עכבר אלחוטי היא כמובן יתרון עצום על פני עכברים. כבר לא צריך לדאוג שהחבלים יסתבכו. כאשר אתה עובר מישיבה עד לשכיבה על הספה עם המחשב הנייד שלך, לא תצטרך להרים או להזיז את החוט בצורה מביכה רק כדי שתוכל להחזיק את העכבר במצב נוח.

כאשר רוב העכברים האלחוטיים משתמשים בטכנולוגיית אינפרא אדום, כריות העכבר הן בעצם נחלת העבר. גלילים מכניים וכדורי עכבר המחייבים אותך לנקות את הנקיקים מדי פעם, בהחלט יכולים להיחשב מיושנים עד כה.

ללא טרחת החוטים, ניתן לארוז בקלות עכברים אלחוטיים יחד עם המחשב הנייד שלך לניידות רבה יותר. עם זאת, החיסרון הוא מקלט ה- USB הזעיר לעיתים הדרוש למכשיר לעבוד. בהתאם לדגם העכבר האלחוטי, מקלט זה יכול להיות קטן מאוד, מה שהופך אותו לקל להפליא לאבד את ראייתך כאשר אתה ממשיך לארוז ולפרוק את המחשב הנייד שלך, או גרוע מכך, יתכן שיתנתק ויזיק ליציאת ה- USB בתהליך.

מכיוון שעכברים אלחוטיים רבים פועלים על סוללות, יהיה עליך לשנות אותן אחת לכמה חודשים. בנוסף, להתקנים אלחוטיים רבים יש מתג הפעלה/כיבוי שיסייע לחסוך באנרגיה. אם זהו העכבר האלחוטי הראשון שלך, זכור להדליק ולכבות את העכבר לפני ואחרי השימוש יכול לקחת קצת זמן להתרגל.

בסך הכל, העכבר האלחוטי מספק הרבה יתרונות על פני קווים, במיוחד אם אתה משתמש במחשב נייד כבד ונוסע הרבה. העלויות הנוספות הכרוכות ברכישת עכבר אלחוטי בהחלט שוות את זה, בהתחשב בנוחות ובגמישות שהיא מציעה.Source by Dans Tafford

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved