היתרונות של לוח חצים אלקטרוני

/
/
/
19 Views

משחק אחד ששמר על הפופולריות שלו מהסלון הפשוט בבית ועד לסביבה המשכרת של הפאב הוא משחק בחצים. עם היסטוריה שתחילתה כמעט 100 שנים, לוח החצים האלקטרוני 'בשימוש' לאחרונה הוא הפנים המודרניות של המשחק. לוחות החצים הראו לא מעט מעברים – מלוחות עץ לפקקים ולאחרונה גם לוח החצים האלקטרוני.

החלק המועיל ביותר בגרסה המודרנית הזו 'לוח חצים אלקטרוני' הוא הניקוד האוטומטי. ישנם חיישנים בלוח החצים האלקטרוני המספקים באופן מיידי את הניקוד של כל שחקן ולאחר מכן מתוכנתים לתת את הניקוד של השחקן הבא. לוחות חצים אלה בטוחים, מגוונים ובמחירים נוחים למדי והם אהובים על האנשים בכל הגילאים.

כאשר לוחות החצים החשמליים מחליפים את לוחות החצים המסורתיים שהיו בעלי חצים מפלדה, הם נחשבים מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד. מכיוון שלחצים של לוחות חצים יש קצות פלסטיק, אין סיכון שילדים יפצעו את עצמם וגם אם הם מבצעים זריקות רעות קבועות והחץ פוגע בקירות שמסביב, הם לא יעשו חורים בקיר שלך כמו במקרה של חצים עם קצה פלדה.

משחק החצים המסורתי לא נחשב בטוח לילדים מכיוון שהיה סיכון שילדים יפגעו בעצמם עם החצים. עם תכונות חדשות אלה לוחות חיצים הם משחק מקובל גם לילדים.

חצים היו משחק מקורה אהוב מאז עידנים והשינוי היחיד הנראה לעין היה שלוח החצים הישן עם משטח השעם הועבר על ידי לוח החצים וזכה להצלחה גדולה.

היתרון העיקרי של לוח חיצים אלקטרוני הוא חצים עם קצה רך בהשוואה לחצים עם קצה פלדה של הלוח הישן. החצים הרכים בכל יום טובים ובטוחים יותר וזה הופך אותו למושך יותר גם עבור שחקנים צעירים יותר. הורים יכולים להירגע אם הילדים שלהם יוצאים לשחק חצים על לוח החצים האלקטרוני, מכיוון שאין סיכוי שהם יפגעו בעצמם עם החצים החדים עם קצה הפלדה.

לוח חצים אלקטרוני ממוקם בדרך כלל במוסך, במרתף או על ארון חדר. נקודה חיונית אחת שיש לקחת בחשבון בעת ​​הרכבת הלוח היא שייתכן שכל היריות לא יפגעו בלוח החצים. כתוצאה מכך נוצרים קירות מפולפלים עם חורים שנוצרו על ידי יריות חצים שגויות.

הדרך המוכחת לעקוף תופעה זו היא לחבר את לוח החצים לחלק אחר של דיקט או פלטפורמת עץ שאמורה להיות בערך כפול מגודל לוח החצים עצמו. זה עשוי להבטיח שחצים תועים יסגרו את עצמם בתוך השטח המוגן ולא יפגעו בקיר. פלטפורמת לוח החצים יכולה להיות פריט דקורטיבי או יכולה להיות מכוסה בבד מסוגנן כדי להיות פריט קיר אטרקטיבי.Source by Donald Markeson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved