היתרונות והחסרונות של מיקרופון אלחוטי

/
/
/
53 Views

למיקרופונים אלחוטיים יש מספר יתרונות וחסרונות. הדיון הבא יעסוק בנתונים אלה על מיקרופוני דש, מיקרופוני וידיאו ומיקרופונים אלחוטיים ברמה מקצועית.

שחקנים, במיוחד דינמיים, יכולים להיפטר מכבלי הסתבכות שעלולים אפילו לגרום להם למעוד. הם יכולים לנוע על הבמה מבלי לדאוג שלא יישמעו. המיקרופון האלחוטי הוא למעשה טעות טעות טכנית מכיוון שהוא עדיין משתמש בחוטים. "האלחוט" במונח מתייחס למעשה לכבל המחבר את המכשיר למגבר. טכנולוגיות שונות משמשות להקמת שידור זה ללא הכבל הסטנדרטי. חלק מהמכשירים הללו משתמשים באור אינפרא אדום הדומה מאוד לטכנולוגיה המשמשת בשלטים. הנפוצים ביותר משתמשים בגלי רדיו המועברים באמצעות UHF, VHF, Fm, Am ותדרי אפנון רבים אחרים.

אחד היתרונות של מיקרופון אלחוטי הוא, כפי שהזכרנו, חופש התנועה שהוא מעניק לשחקן או לדובר. אתה יכול להיפטר גם מהבעיה הנפוצה ביותר של כבלים (במיוחד בכבלים מתוארכים) שהם החוטים הפנימיים המנתקים את החיבור שלהם מדי פעם וגורמים לצליל לצאת לסירוגין.

החיסרון בגיזמות האלחוטיות הללו הוא שטווחיו מוגבלים לרדיוס של 300 רגל (100 מ '), אם כי הדגמים המתקדמים יכולים לנצח טווח זה בקלות. אי אפשר להימנע מהפרעות ועם ציוד רדיו אחר או מיקרופונים אלחוטיים אחרים למרות שהדגמים האחרונים מגיעים עם תדרים מסונתזים הניתנים להעברה לערוצים אחרים.

יש להם זמן פעולה מוגבל מכיוון שהם מסתמכים על סוללות לאספקת החשמל שלהם. ישנם אזורים שבהם נוצר רעש בעוד שבאזורים מסוימים יש נקודות מתות. מספר היחידות המתפקדות באותו אזור בו זמנית מוגבל למספר ערוצי הרדיו שהמכשירים מסוגלים להם.

המערכת האלחוטית מורכבת מגאדג'ט קלט, משדר רדיו ומקלט. גאדג'ט הקלט, שהוא מיקרופון, מספק את אות השמע. אז האות נשלח על ידי המשדר ומתקבל על ידי המקלט.

ניתן לקבץ את המיקרופונים הללו לכף יד ולחבילת גוף. יחידות כף היד דומות מאוד למיקרופון הרגיל, אלא שבמקום כבל יש לו סוללה ומשדר. מיקרופון ה- body pack מורכב מקופסה קטנה כמו חפיסת קלפים. הוא נחתך קרוב לגוף המשתמש. ניתן לחבר אותו למיק אוזניות, מייק דש או לכלי כגון גיטרה.Source by Greg Pierce

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved