היכרות עם רמקולים אלחוטיים

/
/
/
56 Views

במשך עשרות שנים, הרמקולים ניהלו חיבור מבשר רעות לחוטים, כמו טלפונים שהיו בימים עברו. בעלי סטריאו תמיד הכירו היטב את החוטים. הרמקולים יכלו להגיע רק עד שהחוטים הלכו ולאן שהחוטים הלכו, אפשר היה לראות אותם. בדומה למכשירים חוטים אחרים, הסתרת חוטי רמקולים התכוונה בדרך כלל לקדוח חורים בקיר או ברצפה. זה הקשה על הזזת הרמקולים מכיוון שגם אתה תצטרך להזיז את החוטים.

הופעתו של הקולנוע הביתי הכניסה עוד חוטים לסביבה הביתית. במקום רק שני רמקולים (כמו עם סטריאו), קולנוע ביתי דורש שישה רמקולים או יותר, כולם עם חוטים! זה לא רק הקשה על הקמת קולנוע ביתי, אלא גרם לחדר להיראות מבולגן עם כל החוטים האלה. שיטות מסורתיות שימשו להסתרת החוטים וכולנו התרגלנו אליהם, עד שיצאו עם רמקולים אלחוטיים, כמובן. עכשיו אתה יכול למקם רמקולים במקום שאתה רוצה אותם. אם אתה רוצה לסדר אותם מחדש, אתה יכול לתקן כי כל עוד אתה יכול למצוא מקום לחבר אותם לחשמל, אתה טוב.

נוֹחוּת

זה מוביל אותנו לאחד היתרונות הברורים של רמקולים אלחוטיים: נוחות. לא חייבים עוד לקדוח חורים ברצפה ולחוט חוטים בכל פעם שאתה רוצה להקים משהו חדש. אם אתה רוצה להחליף חדרים, זה חתיכת עוגה. רמקולים אלחוטיים נוחים.

משיכה ויזואלית

הסיבה השנייה שמובילה אנשים לרמקולים אלחוטיים היא משיכה חזותית. לא עוד אתה צריך לאהוב עם חוטים מכוערים שהורסים את האסתטיקה של הבית שלך. אתה יכול למקם את הרמקולים שלך בכל מקום שתרצה מבלי לדאוג מה לעשות עם החוטים.

פעולה

כולנו מסכימים כי אלחוטית עשתה רבות לשיפור הרמקולים, אך כיצד הם פועלים? בעיקרון, במקלט הקולנוע הביתי, במקום לחבר רמקולים, אתה מחבר משדר ליציאות הרמקולים. המשדר משדר לאחר מכן את הצליל לרמקולים באמצעות תדרי רדיו. עכשיו יש לך צליל קולנוע ביתי ללא חסרונות של חוטים.

יישומים אחרים

ניתן להחליף רמקולים קווית כמעט בכל מקום עם עמיתיהם האלחוטיים. עבור מחשבים, אתה יכול להשיג רמקולים המתחברים לטכנולוגיית Bluetooth. מערכות רמקולים אחרות מתחברות עם 5.8 GHz, 2.4 GHz או 900 MHz סטנדרטיים, או אפילו ברשת אלחוטית. בין אם לצורך חיוג, כתובת ציבורית או סתם סטריאו מיושן, טכנולוגיה אלחוטית יכולה להפוך את הרמקולים לקלים לשימוש וגם להיראות טוב יותר.Source by Leslie Wartman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved