הודעות פנסיה אלקטרוניות ERISA המוצעות על ידי משרד העבודה האמריקאי

/
/
/
48 Views

על פי ההצעה החדשה של DOL, רשאים מעסיקים עם תוכניות פרישה המכוסות על ERISA להשתמש במשלוח אלקטרוני כשיטת ברירת המחדל להעביר למשתתפים תיעוד פרישה. למשתתפים המעדיפים העתק נייר, הם רשאים לבטל את הסכמתם לתהליך המסירה האלקטרונית של המעסיק ולקבל עותק פיזי ללא תשלום.

אם יתקבלנה, הכללים החדשים יעקבו אחר סוג של "הודעה וגישה" למשלוח אלקטרוני. במסגרת תהליך זה, המשתתפים יקבלו דואר אלקטרוני בשם "הודעה על האינטרנט", אשר חייב לכלול כותרת והצהרה, תיאור קצר של המסמך המפורסם באינטרנט, כתובת האתר שבה המסמך מתפרסם, הנחיות לבקשת נייר בחינם. העתק וכן הצהרת זכותו של המשתתף לבטל את הסכמתו למסירה אלקטרונית וכיצד לעשות זאת, ופרטי יצירת הקשר של מנהל המערכת.

הודעת האינטרנט חייבת להיות כתובה גם באופן שהמשתתף הממוצע יוכל להבין אותה, כלומר משפטים קצרים יותר ללא טרמינולוגיה משפטית. באופן כללי, יש לשלוח הודעה על האינטרנט בכל פעם שמסמך חדש מתפרסם ברשת. עם זאת, כדי למנוע "עומס יתר של דואר אלקטרוני" רשאים מנהלי מערכת לשלב הודעות אחרות בהודעה אחת של אינטרנט לשליחה למשתתפים.

על פי הסטנדרטים החדשים של ה- DOL, מנהל מערכת לא היה מבטל את המשתתף באופן אוטומטי בתהליך המסירה האלקטרונית מבלי להודיע ​​על כך לראשונה למשתתף בנייר. בכך יש ליידע את המשתתף גם על זכותו לבקש ולקבל עותקי נייר או לבטל את הסכמתו לתהליך המסירה האלקטרונית.

מערכת האספקה ​​המוצעת להודעות ERISA מזכירה את המתודולוגיה בה משתמשת רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) כדי לספק למשקיעים מסמכי גילוי. הצעת ה- DOL נועדה גם להתיישר עם כללי מס הכנסה (IRS) בנוגע למסירת גילויי פרישה באופן אלקטרוני.

DOL טוען כי אם ההצעה תתקבל, משתתפי תוכנית הפנסיה יקבלו גישה רציפה לתיעוד הפנסיה, מה שיקל עליהם ונגיש את המידע שלהם בכל עת. הצעת ההודעה והגישה תספק גם למשתתפים התראות, מידע שכבות או מקוננות, חיפוש מילים/מספרים, פריטי ויזואליות והדרכות משופרות ועוד.

ה- DOL מקבל הערות על ההצעה החדשה עד 22 בנובמבר 2019. הסוכנות תקבע אם יש צורך בשינויים נוספים לאחר בדיקת כל ההערות.

רקע על תוכניות פרישה של ERISA

יש כ -700,000 תוכניות פרישה פרטיות שחייבות לעמוד בדרישות ERISA. המשמעות של דרישות אלה היא שמנהלים צריכים לספק מסמכים מרובים בשנה למשתתפים ולנהנים באמצעות שיטת משלוח המחושבת באופן סביר כדי להבטיח שהנמענים יקבלו את המסמכים (אישי או דואר ממדרגה ראשונה).

ה- Safe Harbor משנת 2002 תיקן את תקני האספקה ​​לעיל בכך שאיפשר מסירה אלקטרונית; עם זאת, עדיין יש חששות מעל האפקטיביות של Safe Harbour לשנת 2002, שיש הטוענים כי הם מעכבים את השימוש הרחב יותר במסירה אלקטרונית כאמצעי ברירת מחדל למסירת מסמכי פרישה.

Safe Harbor בשנת 2002 ניצל את פיתוח הטכנולוגיה כדי לאפשר מסירה אלקטרונית של גילויי פרישה מסוימים. נכון לעכשיו, Safe Harbor 2002 חל רק על שני סוגים של מקבלי תכנית פרישה:

• ראשית, משתתפים שעובדים באופן שגרתי באינטרנט; ו

• שנית, משתתפים שמסכימים בחיוב לקבל מסמכים באופן אלקטרוני.

על מנת להסכים, על הפרט להוכיח באופן סביר את יכולתו לגשת למידע בצורה אלקטרונית (למשל כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון נייד) אשר ישמש לאחר מכן לקבלת תיעוד תוכנית הפנסיה.Source by Mark Johnson, Ph.D., J.D.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved