הודעות אלקטרוניות לעיתונות לסופרים

/
/
/
30 Views

הודעה לעיתונות מקוונת מופקת היטב יכולה להגביר את עיסוקיו בדיבור פומבי של מחבר, לשפר את מכירות הספרים ולחשוף אותך ואת הספר שלך לקהלי היעד ההמוניים באינטרנט.

כסופר, עליך להכין הודעות לעיתונות באינטרנט מכיוון שפרסומים מודפסים רבים הכוללים ביקורות ספרים הפכו גם לפרסומים מקוונים; ופרסומים רבים כיום הם מקוונים בלבד. סביר להניח שעורכים של אף אחד מפורמטי הפרסום הללו לא יקבלו בחום את הודעות העיתונות המסורתיות בעותק מודפס כמו העורכים של פרסומים מודפסים בלבד בעבר.

בהכנת הודעות לעיתונות להפצה מקוונת, עדיין יש להקפיד על כללי הכנת הודעות לעיתונות מסורתיים אם בכוונתך להפוך את הפרסום הזה לאמצעי לאבטחת אירועי דיבור בפני קהל. עורכים אינם מעוניינים לקדם את ספרו האחרון של מחבר, אלא אם הספר הזה מקדם דרך חדשנית לשנות את חייהם של אנשים לטובה. במילים אחרות, הקפידו לשווק את עצמכם ולמסגר את המסר שלכם בהודעה לעיתונות שתגרום לכם להיראות ראויים לחדשות, כך שהעורך יראה אותו כמעניין למספר גדול מהקוראים שלו או שלה.

לכן, כפי שאתה יכול לראות, לפני שההודעה לעיתונות שלך תגיע אי פעם לקוראי הפרסום שאתה מבקש, ההודעה שלך חייבת לעניין את העורך. ככל שתתקדם בהכנת ההודעה לעיתונות האינטרנטית שלך, עליך לתת לעורך ולקהל סיבות להמשיך לקרוא את ההודעה לעיתונות שלך. כישורי כתיבה טובים וידע כיצד לבנות הודעה לעיתונות הם המרכיבים הראשונים והחשובים ביותר ליצירת חדשות מוצקות, אלקטרוניות או מודפסות.

לפני שתתחיל לכתוב הודעות לעיתונות, הגדר לעצמך כמה סטנדרטים: 1) ערוך רשימה של העובדות בנוגע לחדשות שאתה מפרסם, 2) חשב כיצד להציג את העובדות הללו לעורך, ו-3) קבע שיטה יעילה למסגר את מה שאתה מפרסם. יש לומר לקוראי הפרסום שאליו אתה מציע את הצעתך. המשך להתייעץ עם הסטנדרטים שלך בזמן שאתה כותב ומפיק את ההודעה לעיתונות המקוונת שלך.

ההפניה שלך להודעה לעיתונות צריכה להיות הצהרה קצרה של "מהן החדשות שלך". לדוגמה, "ספרו החדש של המחבר מאיר זוויות ישנות על שימור צילומי היסטורי". בהנחה שהקהל מורכב מצלמים, ההובלה עשויה לעניין אותם. בהצהרה השנייה, תנו את שם המחבר ותקציר קצר של הספר.

כעת עליך להדגים לעורך את הקשר שלך על בסיס אישי עם הקוראים. באמצעות הוו של הצלם, דברו עם הקוראים על צילומי משפחה היסטוריים. כמעט לכולם יש תמונות משפחתיות וכמעט אף אחד לא יודע מה עושים איתם או איך לשתף אותם. אתה יכול להתחבר לקוראים בכל נושא שהספר שלך הוא חקר-דייג, רכיבה על אופניים, מערכות יחסים, ילדים, איסוף בולים או נושאים אחרים. אתה יכול למצוא קשר אם תחשוב על זה. ומציאת הקשר לקוראים הוא הצעד הראשון למציאת הקשר ליחידים בקבוצות שיזמינו אותך לדבר עם הארגונים שלהם על הספר שלך.

כאשר דרישות כתיבת הודעות לעיתונות מסורתיות מתקיימות, אז אתה יכול לעבור להכנת הודעה לעיתונות מקוונת. למי שמתכונן אלקטרונית לפרסומים מודפסים, ישנם כמה כללים. שלח טקסט במסמך WORD. כדי לתת לעורך כמה אפשרויות, שלח יותר מתצלום אחד ברור ואיכותי בפורמט 300 dpi.jpeg. אין להטמיע תמונות בטקסט. הטבעת תמונות גורמת לבעיות טכניות וכולנו יודעים מה קורה להגשת בעיות. שלח תמונות וטקסט בקבצים נפרדים, שניתן לעשות כקבצים מצורפים למייל.

אם יש לך אתר אינטרנט או שאתה משחרר מאמרים לפרסומים אלקטרוניים, ייתכן שתרצה לחקור פורמטים של PDF (קובץ מסמכים נייד) או HTML. עם PDF, אתה יכול לעצב מסמך עצמאי שניתן להעלות לאתר שלך או לשלוח בדוא"ל לרשימה שלך. עם פורמט html, אתה יכול להטמיע סרטון במאמר האינטרנט שלך, יחד עם טקסט ותמונות סטילס.

זכור, אל תחליף את הטקסט שלך. שימוש ביותר מדי מילים תיאוריות עשוי להוסיף לספירת המילים של ההודעה לעיתונות שלך אך לא יוסיף לערכה. ברוב המקרים, שמות תואר ותיאורי פרחים אחרים הם מילים וביטויים זרוקים לעורכים. בנוסף, מנועי החיפוש מאתגרים לאתר את מילות המפתח בהודעה שלך. הבט ב הודעות לעיתונות, קידום אתרים ומילות מפתח לרעיונות נוספים.

הכלל הבסיסי ביותר של הכנת טקסט שנועד לאבטח התקשרויות בדיבור בפני קהל הוא לספק פרטי קשר – שם, כתובת, טלפון, פקס, דואר אלקטרוני וכתובת אתר אינטרנט. אי שמירה על זה עלולה להנחית את ההודעה האלקטרונית לעיתונות שלך לצד כביש הסייבר כפסולת שלא נקראה במקום שבו אין קבוצה חנות לדוברי ציבור.Source by Sunny Nash

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved