ההבדלים בין Epson Artisan 800 ל-Epson Artisan 810 Wireless

/
/
/
56 Views

אם אתה מסוג האנשים שדבקים בפורד, לה קוסט, אדידס או כל אחר מהמותגים הידועים, רוב הסיכויים – אם אתה הבעלים בר המזל של Epson Artisan 800 – בבוא הזמן תרצה החליפו אותו בשדרוג המצוין, Epson Artisan 810 Wireless.

אל תתביישו להיות מזוהים כל כך בקלות, יכולתם לעשות הרבה יותר גרוע ואני לא מאמין שמישהו יבקר את הבחירה השמרנית שלכם במותג או דגם. כפי שאתם בטח כבר יודעים, ה-Artisan 800 זכתה ב"מדפסת הטובה ביותר של השנה" בארה"ב, כך שהדבר היחיד שנותר לעשות היה להוסיף פיצ'רים, במקום לנסות לתקן תקלות שלא היו שם מלכתחילה.

ה-Epson Artisan 800 וה-Artisan 810 – למרות שבמרחק של כמה שנים זהים הם כמעט תאומים זהים. ובכן, את הדופלקס שאתה מקבל כלול ב-Artisan 810, היית צריך להשתעל 50 דולר נוספים עבור ה-800 ו-Epson הוסיפה נורית LED קטנה על הכפתור שמוריד את מסך המגע בחזרה למקומו.

מכיוון שהיחידה הדו-צדדית חוסכת לך כביכול 50 אחוז נייר בזמן שאתה מדפיס משני הצדדים, אתה באמת צריך לנתח את צרכי ההדפסה שלך ולהוציא את המחשבון שלך. גיליון נייר מכתב הוא בערך 0.01 $, אז אם אתה מדפיס יותר מ-13.6 ניירות ביום ואם אתה מתכנן לשמור את המדפסת לשנה, זה בהחלט יכול להיות שווה את הכסף – זה בערך 7 גיליונות ביום אם אתה מתכנן לשמור את המדפסת למשך שנתיים – וכן הלאה.

אחד מנקודות הדמיון בין שני Artisans שבאמת מצדיק הישארות עם המותג Epson הוא השימוש בדיו Claria. דיו Claria מתייבש כל כך מהר שאתה יכול ממש לשפוך מים על ההדפס מבלי שתצטרך לדאוג להכתמת הדיו.

הרשת האלחוטית היא קצת יותר פשוטה עם ה-810 מכיוון ש- Epson לא ממש מבקשת ממך לחבר אותו לנתב שלך, מה שהיה במקרה של ה-800.

אם אתם רק סורקים את השוק ומחפשים מדפסת רב תפקודית ועדיין לא החלטתם, ברצוני לסכם כמה תכונות ולהזכיר כמה תכונות אחרות שיעזרו לכם לקבל סקירה כללית של Epson Artisan 810 Wireless כמו גם ה-800. שניהם חולקים מסך מגע ענק שממש אין לו מתחרים, יחידת הדו-צדדית טובה לחסכון בנייר, ה-ADF הדו-צדדי (הזין האוטומטי של מסמכים) עוזר לכם לקבל עומס של ניירות סרוק, פקס או מועתקים משני הצדדים בזמן שאתה נוטה לדברים אחרים וכמובן הרשת האלחוטית ששופרו רק עם ה-810.

דבר שצריך להזכיר בכל הנוגע ל-Artisan 800 וגם ל-Artisan 810 Wireless הוא מהירויות ההדפסה שהן לא פחות ממרשימות שכן תמונות בגודל 4 על 6 אינץ' מצולמות תוך 10 שניות, ואנחנו מדברים על צילומים בודדים ולא חוזרים.

ישנן אלטרנטיבות טובות בחוץ, אחת היא ה-MX870 מסדרת ה-PIXMA החודרנית של Canon. הוא לא מתהדר עם פאנל מגע בגודל 7.8 אינץ', מצד שני כפי שנכתב במאמר זה, הוא מגיע במחיר מעט נמוך יותר אבל שוב עם תכונות קצת שונות.

בהצלחה בבחירת המדפסת הטובה ביותר עבור הצרכים שלך.Source by Mikkel Bom Simonsen

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved