הגשת תביעות אלקטרוניות מחייבות – חלק ממובילי הביטוח מחייבים הגשת תביעות אלקטרונית

/
/
/
47 Views

הם דיברו על זה נצח, אבל זה נראה כאילו זה סוף סוף הגיע. חברות הביטוח מתחילות לחייב הגשה אלקטרונית של תביעות ביטוח. קיבלנו את ההודעה הראשונה שלנו שתביעות ביטוח רפואי חייבות להישלח באופן אלקטרוני ב-2007.

חברות ביטוח רבות מנסות במשך שנים לעודד ספקים להגיש תביעות ביטוח באופן אלקטרוני. הם הציעו הטבות כמו תשלומים מהירים יותר, פחות דרישות להרשאות והטבות אחרות לספקים. הם גם הביאו נציגי ספקים במשרדי הספק כדי לראות מדוע הם לא מגישים תביעות אלקטרונית ומציעים הצעות לשיטות לגרום למשרד שלהם לשלוח את התביעות שלהם באופן אלקטרוני.

כעת אנו למעשה רואים חברות שאומרות שהן לא יקבלו עוד תביעות על גבי טפסי נייר CMS 1500 או HCFA 1500. Fidelis Care מניו יורק היא אחת התוכניות שמצהירות שהם לא יקבלו עוד תביעות על הנייר ב-2007. הם מציינים שהם מעל 80% תביעות אלקטרוניות והם לא מקבלים עוד תביעות נייר ב-2007. אם אתה ספק משתתף ב-Fidelis Care ואתה מנסה להגיש את התביעות שלך על נייר, הן יוחזרו לך עם מכתב. הם ממליצים לך ליצור קשר עם נציג הספק שלך והם יעזרו לך למצוא שיטה להגיש את התביעות שלך באופן אלקטרוני.

Fidelis Care היא אחת מחברות הביטוח הראשונות שראיתי שמחזירה למעשה תביעות נייר. Excellus BCBS עוקב אחר כמה תביעות כל ספק מגיש על הנייר ואם המספר הוא מעל סכום מסוים בחודש, הם שולחים נציג ספק לדבר עם הספק מדוע הם לא מגישים תביעות באופן אלקטרוני, אבל הם לא מגישים תביעות אלקטרוניות. להחזיר את הטענות – עדיין. New York Medicare מצהירה שכל הספקים אמורים להגיש תביעות באופן אלקטרוני, אבל הם מאפשרים מספיק החרגות כדי שמשרד יוכל לעקוף את זה.

אני חושב שחברות רבות יתחילו ללכת בעקבות Fidelis Care מניו יורק. זה חיסכון עצום עבור חברת הביטוח לקבל תביעות באופן אלקטרוני. יותר ויותר חברות יתחילו להחזיר תביעות לספקים אם יוגשו בדרך הישנה, ​​על גבי טפסי נייר אדום ולבן!

Copyrite 2007 – מישל רדמונדSource by Michele Redmond

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved