הגדרה ותפקוד של גדר כלבים אלחוטית

/
/
/
58 Views

גדר אלחוטית לכלבים היא גדר אלקטרונית ומוצר מהפכני המספק את הפונקציות הבסיסיות של מערכת גדר כלבים משוכללת. מערכת בלימת כלבים אלחוטית זו נועדה לשמור על הכלב שלך בגבולות מוגדרים כדי להפריד אותם מהאזורים שיש להגן עליהם.

בהשוואה לגדרות עץ או מתכת אחרות, גדר אלחוטית לכלבים תמנע מכלבי המחמד שלכם לחפור את דרכם מתחת לגדרות. עם השימוש במערכת האלחוטית הזו לאיסוף חיות מחמד, אתה תהיה זה שיעצב, יתווה ושולט בגבול החוט שלדעתך יאלף בצורה הטובה והיעילה את הכלבים שלך.

רוב מוצרי הגדר האלחוטית לכלבים מספקים תוצאות דומות ופועלים באופנים הבאים. הוא משדר ביעילות אות תדר רדיו של גדר אלחוטית ברחבי הבית שלך, שבו הוגדרו הגבולות. אז הכלב שלך לובש קולר קל משקל עמיד למים שמזהה את האות מהגדר האלחוטית. ובזמן שהאות הזה מזוהה, לכלבים שלך יש את כל הזמן לרוץ ולשחק בחופשיות. אבל ברגע שהוא מתקרב לגבול אזור האותות של הגדר האלחוטית, זה הזמן שבו מצפצפת אזהרה מהגדר.

יחד עם זאת, כאשר הכלב שלך ממשיך ללכת על השטח המוגבל וצפצוף האזהרה נמשך, דופק אנרגיה סטטית של אור לא מזיק מסויים יתקבל על ידי הכלב שלך תוך שנייה אחת בלבד ויזיז אותו מיד אחורה עד לכלב שלך לא ירגיש את הדופק הזה יותר. לפיכך עם מערכת מסוג זה, גדר הכלבים האלחוטית משמשת כמשדר בעוד שהקולר קל משקל העמיד למים הוא המקלט. מכיוון שהאימון הפשוט והמהיר הזה ייעשה שוב ושוב בכל יום, אנו מבטיחים שהכלב שלך ילמד במהירות את גבולותיו ויידע את ההבדל בין אזור בטוח לאזור המוגבל.

יתר על כן, התקנת ערכת אילוף כלבים יעילה זו היא פשוט מהירה וקלה. ניתן להגדיר את טווח הגבול האלחוטי של גדר הכלבים בקוטר של עד 180 רגל ויכול להכיל גודל כלב של בערך 15 עד 50 פאונד. זה נותן לך ולכלב שלך הגנה 24 שעות ביממה תוך שהוא משאיר חווית אילוף כלבים יוצאת דופן. אינך צריך לדאוג מהפרעות באות מכיוון שניתן להעביר את האות האלחוטי של גדר הכלבים שלנו באופן עקבי דרך קירות או מכשולים כלשהם.

לכן, אתה יכול למקם אותו בכל אזור נוח ודיסקרטי בבית שלך ויכול להכיל כל מספר של חיות מחמד כל עוד כל אחת לובשת קולר. אבל אם אתה חושב שאתה צריך להתאים את אזור הבלימה, אתה יכול גם להגדיל אותו באמצעות המשדרים הנוספים שלנו.

גדר אלחוטית לכלבים מומלצת בחום לכל בעלי חיות המחמד שרוצים לארגן את ביתם ולהגדיר אזורים אסורים לכלבים. זוהי גם דרך נוספת להימנע ממעקב אחר פסולת חיית המחמד שלך ולמנוע מהם לפגוע בחומרים בבית.Source by Andrei A Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved