הבנת כרטיסי תרופות מרשם לחיות מחמד

/
/
/
43 Views

כרטיס תרופות הנחה לחיות מחמד הוא כרטיס המאפשר לך לגשת לתרופות עבור חיית המחמד שלך במחירים נמוכים יותר. על פי מחקרים שונים, הכרטיס חוסך לך בממוצע 55% על תרופות גנריות ו-15% על תרופות מותג בלמעלה מ-80% מבתי המרקחת ברחבי העולם.

הצד הטוב הוא שהכרטיס הוא בדרך כלל ללא תשלום. כדי להשיג את זה כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבקר את חברת ההנפקה המועדפת עליך ולהירשם בעצמך. לאחר שנרשמת יקבל את הכרטיס ותוכל להשתמש בו בכל אחד מבתי המרקחת המועדפים עליך.

לאחר שקיבלת את הכרטיס, אינך צריך לדאוג לגבי פקיעת התוקף. זה בגלל שהוא לא יפוג.

היתרון הנוסף הוא שאין השתתפות עצמית. כאשר אתה משתמש בכרטיס, המחיר היחיד שנוכה הוא מחיר התרופות; לא גובים עמלות עסקה. יתרונות נוספים של הכרטיס כוללים: ללא טפסי תביעה, ללא הגבלה על השימוש וללא מגבלות תנאים קיימים.

ניתן להשתמש בכרטיס בשתי דרכים: כתוכנית עצמאית או בשילוב עם תוכנית ביטוח חיות מחמד.

כאשר אתה משתמש בכרטיס כעצמאי, תקבל הנחות רק בקניית התרופות; עם זאת, אם תחליט להשתמש בכרטיס בשילוב עם תוכנית הביטוח, חברת הביטוח תדאג לחשבונות הוטרינר שלך בעוד שהכרטיס יעזור לך בקיזוז עלויות התרופות.

למי צריך את הכרטיס הזה?

כרטיס זה אידיאלי לכל מי שיש לו חיות מחמד שזקוקים לתרופות. חיות המחמד יכולות להיות כלבים, ציפורים, נחשים, סוסים, חתולים וכל בעל חיים אחר שאולי יש לכם.

כדי לקבל את התרופות במחירים מוזלים אתה רק צריך להשתמש באיתור בתי מרקחת על מנת למצוא את בתי המרקחת המשתתפים הקרובים ביותר באזור שלך. לאחר שמצאתם בית מרקחת משתתף, תצטרכו להציג את הכרטיס לבית המרקחת ותקבלו תרופות לחיות מחמד במחירים נמוכים.

הצד הטוב בכרטיס הוא שהוא מכסה מגוון רחב של תרופות. התרופות המכוסות כוללות: אנטיביוטיקה, לחץ דם, חרדה, סוכרת, וכל תרופה אחרת שנרשמה ומורכבת עבור חיות משק.

אתה צריך להיות זהיר מאוד בעת קבלת הכרטיס. הסיבה לכך היא שיש כמה חברות מנפיקות שיכולות לקרוע אותך לאחר תשלום הפרמיה. כדי להבטיח שהחברה המנפיקה היא בעלת מוניטין, כדאי שתחקור אותה לפני הפרידה מכספך.Source by Duncan Lancer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved