האם מקל הליכה הוא הצהרת אופנה היום?

/
/
/
55 Views

מקלות הליכה הם למעשה מקל למי שזקוק לתמיכה טובה יותר כשהוא עומד על הרגליים. זה יכול להיות בכל מיני עיצובים וצורות. צפיתי בהרבה קריקטורות יפניות המבוססות על אנגליה העתיקה בסביבות המאה ה-18 עד המאה ה-19, ראיתי את הדמויות שאמן הקומיקס יצר את הדמויות שלהן עם מקלות הליכה. אני תוהה האם מקל הוא הצהרה אופנתית היום או שהוא מיושן?

ברחובות שאתה עובר בכל יום, המקומות שאתה הולך אליהם; אתה רואה מישהו עם מקל? קנים הם בדרך כלל עבור קשישים כי הם צריכים איזון טוב יותר כאשר הם הולכים או עומדים. לאחר כמה בדיקות, מקלות ההליכה השתפרו אט אט לסגנונות שונים שהם מעניקים אורח חיים טוב יותר לקשישים. עם זאת, חלק מהאזרחים הוותיקים אינם מחזיקים במקל למען האיזון או התמיכה. זה כדי להראות את המקצועיות שלהם. חלק מהקנים מעוצבים בצורה אלגנטית ומסוגננת. הקנים החלקלקים האלה ממותגים והם יכולים להיות יקרים מאוד.

בתקופת אנגליה העתיקה, קנים מסוגלים להציג את מעמדו של האדם, אך כעת, החברה המודרנית אינה ממשיכה במסורת זו יותר. אני לא יכול לומר שזה היה מיושן או שזה עכשיו עניין של 'ב' להחזיק איתך מקלות הליכה. ביפן, חובבי קומיקס או קריקטורה יפניים יארגנו אירועים לעתים קרובות. בסופי שבוע, אתה עשוי להבחין באנשים שמתלבשים בבגדים מוזרים, בעיקר בני נוער. מבחינתם זו מסורת שנקראת קוספליי. כפי שציינתי לעיל, ישנם קומיקס וקריקטורות יפניות המבוססות על התקופה של אנגליה העתיקה, כך שזו טרנד עבור כל מי שמשחק קוספליי כדמויות המקור.

אני יכול להסכים שגם זה היה מיושן. שמעת פעם על חברה, Comoy's of London? זה הוקם מאז המאה ה-18, אבל עכשיו הם הפסיקו לייצר מקלות הליכה כמו פעם. זה מוכיח שהקנים האלה כבר לא בשוק וזה נשכח כהצהרה אופנתית. למרות שהמקלות האלה כבר לא טרנד, עדיין יש אתרים שמוכרים מקלות הליכה אקזוטיים. חיפשתי באינטרנט על קני אופנה וגיליתי שהם מוכרים את המקל של הדמות הראשית מסדרת הטלוויזיה המפורסמת המבוססת על רפואה, האוס. האם זה סימן לכך שהקנים חזרו לעולם האופנה?

קנים בדרך כלל מורכבים בצורה טכנית ולא בצורה אופנתית. מכיוון שהקשישים זקוקים לתמיכה, לחלק מהקנים יש בסיסים גדולים יותר, מה שנקרא קביים. מלבד זאת, יש לנו מקלות טיולים לאחיזה טובה יותר כדי שלא ניפול ונתגלגל במורד הגבעה. מטעמי נוחות, מקלות אלו שונו למקלות מתקפלים. קל יותר לשמור עליו והוא קל יותר ממקל הליכה מעץ בגלל החומר שלו. שוב, בתקופת אנגליה העתיקה, חלקם עשויים להחזיק במקל עם חרב חבויה בו והמקל כנדן שלו. נכון שזה נפלא?

קנים שימושיים מאוד מבחינת הפונקציות שלו; הם יכולים להיות קלאסיים במונחים של חוש אופנה. דעתי היא שזאת הצהרה אופנתית היום והיא תמשיך להיות אייקון אופנה עוד הרבה זמן.Source by Charles Stuart Gregory

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved