האם מישהו משתמש במכשיר אלחוטי כדי לצותת לך עכשיו?

/
/
/
45 Views

חטטנות והאזנות מתרחשים לעתים קרובות יותר בימים אלה ו מישהו יכול לצותת לך עכשיו. מהי ההגדרה של האזנה? מריאם-וובסטר מגדירה פַּסִיבִי או רק צִתוּת כמו האזנה לשיחה פרטית. מקור אחר מגדיר זאת כירוט לא מורשה בזמן אמת של תקשורת פרטית. ברור שיש מספר דרכים שאפשר לתאר האזנת סתר. ובכן, האם זה חוקי או לא חוקי לצותת? לפי חוקי האזנה, זה פשע אם אדם משתמש בחשאי במכשיר אלקטרוני כדי להקליט, לשמוע או לשדר שיחה פרטית ללא הסכמה של הצדדים להקשיב לנאמר. החוק החדש שאילינוי העבירה הופך את זה לבלתי חוקי לעסוק בהקלטה, תמלול או הקלטה בחשאי של תקשורת פרטית ללא רשות מכל הצדדים. החוק די ברור: ללא הסכמה מוקדמת, האזנת סתר היא פשע ועונשה ככזה. הנה כמה אינדיקטורים לקביעה אם יש באגים בבית שלך:

1) האם אתה שומע סירנות לעתים קרובות כשאתה אומר משהו על ה-FBI? 2) האם אתה שומע מטוס קטן טס מעל ביתך בזמנים המוזרים והמוקדמים ביותר, אם אתה חסר מנוחה במיטה? 3) האם אתה שומע מכוניות עולות ויורדות ברחוב שלך מוקדם מאוד בבוקר, אם אתה קם ללכת לשירותים? 4) אם אתה מבקר את ממשלת ארה"ב, האם אתה שומע תנועה מוגברת סביב הבית שלך? 5) אם אתה אומר משהו פרובוקטיבי, אתה שומע סירנות כמעט מיד? 6) אם אתה אומר הערה ביקורתית לגבי ה-FBI, האם מישהו במשפחתך הופך למגננה? (המשפחה שלך, תחת כפייה, עשויה לשתול חרקים מאחורי הגב שלך, בתוך הארנק או התיק שלך וכו')

אם אתה חושב שיש אנשים שמאזינים, אל תשלול את האפשרות שהשכן הקרוב שלך עשוי להיות מעורב בה האזנות לא חוקיות. אז, מה אתה יכול לעשות אם יש באגים בבית שלך? יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול לקנות גלאי באגים, מה שאני אישית עשיתי ללא הצלחה: גלאי הבאגים שקניתי לא הצליח להתאפס על החרקים שתולים. או שאתה יכול לשכור איש מקצוע לניקוי באגים. אל תעסיק חוקר המספק שירות ניקוי באגים, שכן הוא/הוא עושה זאת רק במשרה חלקית וכנראה אינו משתמש בציוד חדיש לניקוי באגים. שכור רק עסק שמתמחה בניקוי באגים; העסק עשוי לגבות יותר אבל הוא יעשה עבודה טובה יותר וייתן לך דוח המסכם את מה שהתגלה בביתך. אתה רוצה מטאטא באגים מקצועי. עם הוכחה, כעת תוכל להתקדם לשלב הבא ולהתייעץ עם עורך הדין שלך לגבי הליכים משפטיים. בלי הוכחה שמישהו צותת, אף עורך דין לא יכול לעשות שום דבר בשבילך. אתה צריך ראיות מוצקות כדי להוכיח שהאזנת סתר לא חוקית נעשית בבית המגורים שלך. אז קבל את ההוכחה ואז תפעל.Source by Jorge Alarcon

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved