האם לבחור פודל לחיית המחמד שלך? – היתרונות והחסרונות

/
/
/
53 Views

למד מדוע אתה צריך או לא צריך לשקול להחזיק פודל לחיות מחמד

האם אתה חושב לקנות פודל לחיית מחמד? פודל הם חיות מחמד מקסימות וחיבה והם מדורגים בין עשרת גזעי הכלבים המועדפים ביותר בכל רחבי העולם. ישנן סיבות רבות מדוע פודל הוא בחירה מצוינת עבור חיית מחמד, אך ישנן גם חסרונות שאולי תרצו לדעת לפני שאתם מחליטים על קניית אחת. מחקר קטן על פודל המחמד יעזור לך לשקול את היתרונות והחסרונות של קניית פודל לחיית מחמד.

מקורות פודל

אף על פי שלעתים קרובות הוא נחשב לכלבים צרפתיים, מועדון המלונה האמריקאי קובע כי הפודל מקורו בגרמניה, שם גדלו כגזרי עופות מים. הם הפכו פופולריים בצרפת בתחילת המאה ה -19 ומאז הפודלים הפכו לאהובים מאוד ברחבי העולם מכיוון שהם חכמים מאוד, חיביים ונאמנים. הם מגיעים בשלושה סוגים, בהתאם לגובהם. הפודל הסטנדרטי יכול לגדול ל -15 סנטימטרים או יותר, הפודל הזעיר בין 10-15 סנטימטרים, והקטן שבהם, פודל הצעצוע גדל ל -10 סנטימטרים או פחות. פודל החיות הנפוץ ביותר הוא פודל מיניאטורי וצעצוע, מכיוון שהם יכולים להסתגל בקלות לסביבה. הם חיות המחמד הטובות ביותר עבור תושבי העיר, אם כי יהיה עליהם אזור לטיולים רגילים.

יתרונות של בעלות פודל

פודל נחשב לאחד מגזעי הכלבים החכמים ביותר. הם יכולים להיות מאומנים בקלות לעשות טריקים רבים. פודל חיית המחמד שלך לא באמת צריך הרבה פעילות גופנית, אבל זה יועיל להם אם לביתם יש הרבה שטח להסתובב.

בהשוואה לגזעי כלבים אחרים, פודל לחיות מחמד אינו משיל הרבה, מה שהופך אותם לאידיאליים לבעלי ילדים קטנים שעלולים להיות בעלי אלרגיות לחיות מחמד. זה גם מקל על ניקיון הבית. הם מאוד אוהבים, במיוחד כלפי ילדים קטנים והם גם מאוד נאמנים וכיפים. הם עושים חיות מחמד אידיאליות לקשישים מכיוון שהם לא צריכים ללכת או להתאמן כמו כמה כלבים.

חסרונות של בעלות על פודל

פודל צריך טיפוח באופן קבוע. הם זקוקים לאמבטיות רגילות כדי לשמור על פרוותם המותנית כראוי. צריך לקצץ את הציפורניים לפחות פעם בשבועיים. בהשוואה לכלבים אחרים, הם די "תחזוקה גבוהה". יתכן שתצטרך לקחת את פודל חיית המחמד שלך למספרה לעתים קרובות יותר, בהשוואה לכלבים אחרים.

מכיוון שהפודל הוכשר בהרבה דרכים, הם מועדים לכמה מחלות גנטיות והם פגיעים מאוד לבעיות עור, ניוון רשתית, מחלות שרירים ועצמות ואלרגיות. הקפד לקחת את הפודל שלך לביקורים וטרינריים קבועים כדי לוודא שהוא נשאר בריא.

הפודל משתוקק לתשומת לב כל הזמן, כך שחיית המחמד שלכם תרוויח מלהיות בסביבה ילדים או כלבים אחרים. קח את פודל חיית המחמד שלך לטיולים רגילים, שם הוא עשוי לקבל הזדמנות להתרועע עם כלבים ובני אדם אחרים.

שמור על הפודל שלך מטופח ונקי כל הזמן. תנו לו את התזונה הטובה ביותר האפשרית, במיוחד כשהם מתבגרים. פודל חיית המחמד שלכם יזדקק לתוספי ויטמין גם כדי לשמור על בריאותו. כיום ישנם ויטמינים ומינרלים לכלבים המיוצרים ממוצרים טבעיים שתוכלו לתת לכלבכם. תוספים אלה מזיקים פחות ואינם גורמים לתופעות לוואי שליליות כפי שעושות תרופות כימיות מסוימות.

למרות החסרונות שיש פודל לחיות מחמד, אנשים רבים עדיין מעדיפים אותם על פני גזעים אחרים מכיוון שהם כל כך חיבתיים ואוהבים. למרות שפודל חיית המחמד שלך עשוי לעלות יותר לתחזוקה ולדרוש תשומת לב רבה יותר מכלבים אחרים, אנשים לקחו אליהם בלב שלם. הם אידיאליים במיוחד עבור דיירי דירות או דירות, כמו גם אנשים שאינם פעילים מדי. תן לפודל של חיית המחמד שלך את האהבה והטיפול שהוא צריך ותזכה לשנים רבות של נאמנות, אהבה וחיבה.Source by Don A Levy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved