האם טרנטולה היא חיית המחמד המתאימה לך? היתרונות והחסרונות

/
/
/
41 Views

גלה אם טרנטולה תהיה חיית מחמד טובה עבורך

עם השנים הפכה הטרנטולה לחיית מחמד פופולרית מאוד. עכבישים אלו הם ייחודיים, שלווים ודורשים שטח קטן, כך שלא מפתיע שהם יכולים להיות תוספת מעניינת לכל משק בית. האמת היא, טרנטולות נחשבות בדרך כלל כחיות אקזוטיות בתחזוקה נמוכה וניתן לאלף אותן בקלות להפוך לחיות מחמד חביבות. אם אתה חושב לרכוש אחד עבור משק הבית שלך, עליך להיות מודע ליתרונות והחסרונות הבאים לפני שתחליט לרכוש טרנטולה לחיות מחמד.

הטרנטולות שייכות למשפחת העכבישים ודומות לאחרים בכך שיש להן שמונה רגליים ושמונה עיניים קרובות זו לזו. בנוסף לכך, יש כמה מאפיינים בולטים ומעניינים שגורמים להם לבלוט מעכבישים אחרים. בדרך כלל, יש להם רגליים וגוף שעירים במיוחד. הם יודעים לחיות עד 30 שנה. למרות שהם לא יסובבו קורים, תגלו שהם לוכדים טרף על ידי רדיפה אחריו והרגתו.

ישנם יותר מ-800 מינים של עכבישים אלה והם ילידיים בכמה אקלים ואזורים בטבע. הם מופרדים בדרך כלל לשתי קטגוריות, כלומר העולם החדש שמגיע מחצי הכדור המערבי והעולם הישן במקור מחצי הכדור המזרחי הרחוק. הם מופרדים יותר למינים טרופיים או מדבריים ומגורי עצים או מגורים קרקעיים. טרנטולה ורד שיער צ'יליאנית היא זו שסביר להניח שתמצאו בחנות לחיות מחמד. בסך הכל הם כנראה הנחשקים ביותר כחיית מחמד ביתית מכיוון שהם ידידותיים ולא אכפת להם לטפל בהם.

כפי שצוין קודם לכן, חיות המחמד הללו יהיו כנראה החיות הכי נמוכות שתמצאו אי פעם. הם יכולים לשרוד בקלות באקווריום של חמישה עד עשרה ליטר או במיכל טרריום, אבל אתה צריך להבטיח שזה יישמר מכוסה כל הזמן. בעיקרון, כאשר אתה מקים את הבית הזה, אתה נדרש רק פעם או פעמיים בשבוע לטפל בהיבטים חיוניים אחרים כגון האכלה וערפול של המיכל באמצעות בקבוקי מים בטמפרטורת החדר כדי לשמור על לחות נכונה.

כאשר הגיע הזמן לאוכל, תוכלו להאכיל אותם בצרצרים חיים או בחרקים שונים אותם תוכלו לרכוש בחנות החיות. זכור שאסור לך לתפוס ולהאכיל את הטרנטולה של חיית המחמד שלך בחרקים ישירות מהטבע כדי למנוע את הסיכון לסכן אותם עם חומרי הדברה ורעלים אחרים. לתת לחיית המחמד שלך צרצר אחד או שניים בזמן הארוחה יהיה בסדר, אבל זכור שהכמות שאתה מאכיל אותם תלויה בגודל הטרנטולה שלך. ודא שיש לך מים זמינים לשתייה בכל עת.

הקפד לשמור על סביבה נקייה וסגורה עבור הטרנטולה לחיות המחמד שלך. אתה יכול להשתמש במגבת נייר או טישו כדי לנקות את הצואה בקלות. רק ניקוי קל בסיסי על בסיס קבוע יספיק לניקיון הבית ולשמירה על ניקיון יסודי של הכלוב שלו ושאר הרכיבים.

אם יש חסרונות כלשהם לבעלות טרנטולה עבור חיית מחמד זה יהיה העובדה שהם עכביש גדול מאוד. ידוע שהם נושכים אבל זה לא קטלני. ככל הנראה תהיה לך אותה תגובה כאילו נעקץ על ידי דבורה. לכל מי שרוצה אותם כחיית מחמד הם יפים, אבל לרבים אחרים הם מפחידים. הרגלי האכלה של טרנטולה עשויים להדחות מעט בעלי חיים של חיות מחמד מכיוון שהם אוכלים צרצרים חיים אם כי לחובבי הטרטולה זה יהיה מרתק לצפייה.

למרות שהטרנטולות אינן מהסוג המתלטף הן יהיו יצורים מסקרנים ויהוו חיות מחמד נפלאות ושלוות. הם שקטים ונראה שלא אכפת להם להישאר לבד. נראה שהם נהנים מאינטראקציה עם בני אדם. בסופו של דבר, המפתח לבעלות ביעילות על אחת מהחיות האקזוטיות הללו הוא להבין את כל מה שצריך לדעת על הטיפול בהן.Source by Don A Levy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved