האם חיות מחמד מתגלמות?

/
/
/
35 Views

בתור מתקשר עם בעלי חיים אחת השאלות הנפוצות ביותר ששואלים אותי היא, "האם חיית המחמד שלי תתגלגל מחדש?"

אנשים אוהבים להגיד לי שהם רואים את הגור החדש שלהם מתנהג בדיוק כמו הכלב הישן שלהם והם משוכנעים שזה הכלב הקודם שלהם שחזר אליהם.

אז האם חיות מחמד מתגלמות מחדש?

קיים מגוון רחב של דעות בקרב אנשי תקשורת ואינטואיטיביים של בעלי חיים.

במהלך שנות התקשורת הרבות שלי עם חיות מחמד שנפטרו, לא היה לי אחד שאמר לי שהם חזרו בצורה פיזית. מה שהם אמרו לי זה שהם כן באים לבקר את המשפחה האנושית שלהם מבחינה רוחנית. כמו כן, הם מספרים שהם נותנים הוראות לחיית המחמד החדשה על מה האדם אוהב, כדי שהם ישמחו את ההורה האנושי שלהם.

הם מחכים בסבלנות שהאדם שלהם יעבור ויפגוש אותם ברוחם. מה שיהיה חיבור מחדש אמיתי.

בעלי חיים הם נשמות טהורות. הם היצורים החיים הקרובים ביותר לאלוהים וייצוג טוב של אהבתו האלוהית… הם לא נולדים עם אג'נדות שיש לבני אדם. כלב הוא כלב, חתול הוא חתול, עכבר הוא עכבר וכו'. המחשבה היחידה שלהם היא לחיות וליהנות מהחיים שלהם.

תרבויות עתיקות לאורך ההיסטוריה העריצו חיות מסיבות רבות ושונות והוקירו אותן בשל יכולותיהן הרוחניות.

בני אדם, לעומת זאת, מתוכנתים לחשוב על העתיד ומה להשיג במהלך החיים האלה. נשמה אנושית מתגלגלת מסיבות שונות ובדרך כלל כדי לפטור איזשהו חוב קרמתי או להשלים משהו שנותר בטל. יש נשמות שרוצות לחוות את החיים כיצורים שונים רק בשביל החוויה שלהם. יש צמיחה, נחישות, כוונה ומטרה כאשר אדם מתגלם.

חיה מוצבת על פני האדמה כדי לעזור לתפקוד וליופי הכללי של העולם. הם חלק מהמטרה של אמא אדמה ועוזרים לבני אדם.

בעלי חיים שהופכים לחיות מחמד מפתחים קשרים חזקים עם המשפחה האנושית שלהם וכשהם עוברים הם אכן נשארים קשורים רוחנית למשפחתם האנושית והקשר הזה לעולם לא נשבר. שוב הם מחכים בסבלנות בצד השני להורי המחמד שלהם שיצטרפו אליהם.

אם יש לך אמונה חזקה שחיית מחמד התגלגלה מחדש, יש לך את הזכות להאמין בכל מה שתבחר. אתה תגלה אם זה היה המקרה ברגע שאתה בנפשך.

אצור כל אחת מחיות המחמד שלך עבור האדם היקר שהיא. אתה כל העולם שלהם.Source by Billie Chainey

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved