האם זה לא חוקי להחזיק דביבון לחיות מחמד?

/
/
/
34 Views

חיות הבית הנפוצות שאנו רגילים לראות בביתו של אדם הן בדרך כלל כלבים, חתולים, זוחלים מגזעים קטנים, אולי כמה אוגרים פה ושם, או איזה דג זהב. מצד שני, יש אנשים בעולם הזה שאוהבים לצאת מהקופסה על ידי אימוץ חיית מחמד אקזוטית במקום החבר הפרוותי הסטריאוטיפי בעל ארבע הרגליים. הבחירה והחלופה הזו לבעלות על חיות מחמד הן בסדר גמור, בהתאם למדינה בה אתה חי. אם זה משהו שאתה חושב עליו, תחילה תצטרך ללמוד את החוקים והתקנות הספציפיים סביב בעלות על חיות מחמד אקזוטיות במצב המסוים שלך. לפני שאתה או אדם אהוב מחליטים לאמץ דביבון או ערכה לחיות מחמד, הקפד לחנך את עצמך על כל הגבולות החוקיים הנוגעים לדביבונים והחזקת חיות מחמד.

תקנות דביבון חיות מחמד

עבור מדינות רבות, התשובה הקצרה לשאלה, "האם זה לא חוקי להחזיק דביבון לחיות מחמד?" זה לא." עם זאת, במדינות אלה שבהן מותרת בעלות אקזוטיות של חיות מחמד על דביבונים, בדרך כלל ישנם מספר תנאים מוקדמים ודרישות שאדם צריך לעמוד בהן כדי לאמץ דביבון לחיות מחמד. כללים נפוצים כוללים קבלת תיעוד ורישוי ספציפיים, כגון היתר חוקי ואישור מדינה, וכן תשלום אגרות שנתיות. כמו כן, חוקי החזקת חיות הבר במדינה משתנים בהתאם לשימוש המיועד של בעל החיים. המדינה מבקשת לדעת אם אדם מתכוון להשתמש בבעל החיים לשימוש מסחרי או שימוש לא מסחרי. זה אומר, "האם אתה הולך למכור את הדביבון, לגדל את הדביבון ולמכור את הערכות, או לשמור אותו כחיית מחמד?" אישורים שונים נדרשים ומוקצה עבור השימושים המיועדים השונים של דביבון. ויש לחשוף ולאמת את השימושים הללו לפני אישור ההיתרים.

במדינות רבות, אבל לא בכולן…

אם כוונותיו של אדם אינן מסחריות בלבד, הוא יזדקק להיתר מגדל/החזקת יונקים בעלי פרווה. ישנן שתי כיתות להיתר זה: Class A ו- Class B. למי שרוצה להחזיק חיות בר מוגנות לשימוש לא מסחרי, יזדקק להיתר Class A. למי שמתכוון להשתמש בחיות מוגנות למטרות מסחריות, הוא יזדקק להיתר Class B. התשלום עבור היתר Class A הוא רק $10, ולאחר מכן $25 בשנה. שוב, הוא מיועד רק למי שמחזיקים דביבון אך ורק כחיית מחמד. היתרי Class B הם $20 ו-$25 בשנה. סוג B מאפשר לאדם לגדל ולמכור חיות בר מוגנות. זכור שאלו רק ממוצעים, והעמלות משתנות ממחוז למחוז ובין מדינות בודדות.

קביעה נוספת לחוקי החזקת יונקים היא שאדם חייב לרכוש או להשיג דביבון מחמד ממגדל מורשה בלבד. הם חייבים להגיש ולקבל את האישור החוקי שלהם לפני רכישה או אימוץ של דביבון לחיות מחמד. אסור לאנשים לתפוס, ללכוד או לקחת דביבון בר מהטבע ולשמור אותו כחיית מחמד. הם לא יאושרו עבור כל היתר החזקת בעלי חיים אקזוטיים. זה אסור בתכלית האיסור. אדם חייב לאמץ דביבון ממגדל דביבון מורשה; והם חייבים להגיש ולקבל היתר חוקי לפני שהם עושים זאת. אם לא מקפידים על כללים אלה, אז החוק עובר.

מה לעשות אם אתה מוצא דביבון תקוע

אם אתה מוצא דביבון פצוע או תקוע בחצר שלך, לעולם אל תנסה לגעת בו או להרים אותו. לרוע המזל, חיות בר כגון דביבונים עלולות לשאת מחלות שעלולות להזיק לך ולבעלי החיים שלך. אתה אף פעם לא יודע איזה דביבון יכול להיות תוקפני, מפחד ועלול לתקוף. ביס אחד יכול להעביר מחלות ומחלות מדבקות שונות. אם אי פעם תמצא או יש לך דביבונים בחצר שלך, התקשר מיד לחברה מקצועית להסרת דביבונים.Source by Sarahbeth Kluzinski

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved