האם הוולשי קורגי הוא כלב מחמד טוב למשפחה שלך? – יתרונות וחסרונות

/
/
/
70 Views

למד מדוע קורגי וולשי יהפוך או לא יהיה חיית מחמד משפחתית טובה

הוולשי קורגי הוא כלב רועה קטן שמקורו בוויילס. ישנם שני גזעים שונים במשפחה. הם ה-Pembroke Welsh Corgi ו-Cardigan Welsh Corgi כשה-Pembroke הוא הפופולרי ביותר.

בעוד קורגיס משמשים בעיקר לרעיית בקר, הם יודעים לרעות כבשים ואפילו אווזים. החבר'ה הקטנים האלה ייחודיים בטכניקות הרעייה שלהם כשהם נוגסים בעקבים כשהם רועים בקר. קומתם הנמוכה מונעת מהם לבעוט ואם הפרה פונה להטעין אותם הם אמיצים מספיק לעמוד איתן ולנשוך אותם באף. כעת, לאחר שראינו כמה מהתכונות שלהם, בואו נגלה אם הם יהיו חיית מחמד משפחתית טובה או לא.

יתרונות:

קורגי חיית המחמד שלך ישתלב יפה במשפחה שלך אם כבר יש לך חיות מחמד כשהן מסתדרות עם כל הסוגים.

קורגיים וולשיים הם מאוד אתלטיים ונהנים מפעילות גופנית רבה. יש מושלמים למשפחה הפעילה והם אוהבים במיוחד ילדים עם הרבה אנרגיה.

אם יש לך ילדים צעירים, קורגי חיית מחמד תוערך במיוחד שכן אינסטינקטים השמירה והרעיה שלהם יעבדו היטב כדי לשמור עליהם.

קורגיים וולשיים הם אמיצים, בטוחים וערניים מה שהופך אותם לכלבי שמירה נהדרים. למרות שהם לא מאוד גדולים הם מפצים על זה בלב ענק.

תגלו שהמעיל של חיית המחמד הוולש קורגי שלכם קל לטפל בהברשה רגילה ואמבטיה מדי פעם. המעיל שלהם די עמיד למים מה שאומר שמעט מים לא יפריע להם יותר מדי.

הם נוחים ומתיידדים כמעט עם כולם.

עם הכשרה מתאימה לא תצטרך לדאוג שקורגי חיית המחמד שלך תהיה לא מנומסת או שתצא משליטה.

הם נולדו מתחרים ומצליחים בסוגי ניסויים שונים וטובים מאוד בתחרויות רועים.

הרגליים הקצרות שלהם בדרך כלל מונעות מהם לקפוץ על מיטות ורהיטים. החיסרון של זה הוא שאתה צריך לתת להם להרים לתוך המכונית.

וולשי קורגיס הם כלבים שנראים טוב ויגררו הערות חיוביות רבות מכל מי שרואה אותם.

חסרונות:

קורגי חיית המחמד שלך ישיל אז צחצח אותם לעתים קרובות. זו גם תהיה חווית חיבור ותשמח אותם מאוד.

קורגיים וולשיים צריכים להיות פעילים ועסוקים, אחרת השעמום שלהם יכול להוביל לשובבות.

קורגיס נודע כי הם נוגסים בעקבים כדי לנסות לרעות אנשים. זה נכון במיוחד עם ילדים שעלולים לסטות מהמקום שבו חיית המחמד שלך חושבת שהם צריכים להיות.

עקשנות יכולה להיות גורם שלילי כאשר מנסים לאמן קורגי. השתמש בסבלנות רבה ונסה שיטות שונות כדי לראות מה עובד הכי טוב לאמן. דבר עם בעלי קורגי אחרים כדי לראות מה עבד עבורם. אל תוותרו על האימונים שלהם או שאולי לא תאהבו את התוצאות.

מכיוון שהם רועים וכלבי שמירה, הם יכולים לנבוח בקול רם. תצטרך לאמן אותם מתי הם אמורים לנבוח ומתי לא.

קורגיס הם טריטוריאליים במקצת ואינם מאושרים מדי כאשר אנשים או בעלי חיים מבחוץ מגיעים לאזורם. ברגע שהם יקבעו שזה בסדר הם יהיו מאוד מסבירי פנים.

מכיוון שהם ארוכים ונמוכים לקרקע, עלולות להיות להם בעיות בעמוד השדרה ולפעמים דלקת פרקים. ביקורים קבועים אצל הווטרינר עלולים לבטל את הבעיות הללו.

יש להאכיל קורגיס במזון טבעי, מלא סיבים ומזין לכלבים כדי לשמור על משקל בריא. כמו רוב הכלבים הם יאכלו כל מה שנמצא לפניהם אז אתה חייב לשמור אותם בדיאטה שכן יש להם נטייה להשמין.

הם אוהבים להיות במקום שבו נמצאת המשפחה שלהם, כלומר בפנים אם המשפחה בפנים, בחוץ, אם המשפחה בחוץ, במכונית, אם המשפחה נוסעת לנסיעה.

כעת, לאחר שלמדת את היתרונות והחסרונות של חיית מחמד קורגי, אני בטוח שאתה יכול לראות מדוע הם יהיו חיית מחמד טובה. אם אתה רוצה להתאהב מיד, בדוק גור קורגי ולשי. הם נראים כמו שועלים קטנים וחמודים ככל שניתן. עם הכשרה מתאימה, סבלנות ואהבה קורגי שלך יביא לכל המשפחה שלך הרבה שמחה וחברות במיוחד אם יש לך או למישהו במשפחה הרבה אנרגיה.Source by Don A Levy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved