האם בוקסר יהווה כלב מחמד טוב? היתרונות והחסרונות

/
/
/
28 Views

למה כלב בוקסר יהיה או לא יהיה חיית מחמד טובה

כמו בכל חיית מחמד, אתה צריך להיות בטוח שכולם במשפחה של הכלב החדש הפוטנציאלי מסכימים שחיית מחמד זה דבר טוב. ברגע שתחליטו להכניס כלב מחמד לביתכם, תצטרכו להחליט איזה גזע הכי יתאים לצרכים, לרצונות, לאורח החיים ולמזג שלכם. על מנת לשקול אם הבוקסר הוא בחירה טובה עבורך ועבור משפחתך, בואו נסתכל על ההיבטים הטובים והמאתגרים של גידול בוקסר לחיות מחמד.

יתרונות:

בוקסרים צייתנים. למעשה, הם נרשמים לעתים קרובות בתחרויות ציות. זה אומר שיהיה קל לאמן אותם, ויהיה להם קל יותר להתאים אותם לפרמטרים שלך.

בוקסר לחיות מחמד הם כלבי שמירה מצוינים. הם נאמנים, אמיצים ואמיצים, אז אם יש פולש לביתך, או שהם חושבים שאתה או מישהו מבני משפחתך בצרות, הם יהיו שם כדי להגן עליך.

גזע זה מהווה בן לוויה נפלא. הם אוהבים להיות עם בעליהם ומוכנים לכל פעילות בהישג יד. כמה מתאגרפים יכולים ללמוד להיות רועים, כלבי טיפול או כלבי שירות, וזה עוד אינדיקטור טוב לאינטליגנציה ולטבע הצייתן שלהם.

מתאגרפים הם ה"חתיכים" של עולם הכלבים. מבנה הגוף החזק והנאה שלהם קל מאוד לעין. יש ילדים במשפחה? זה נהדר עבור בוקסר חיות מחמד … הם מאוד אוהבים את הצעירים.

מתאגרפים הם לא "יאפרים" אבל הם יודיעו לך כשהם חושבים שאולי יש בעיה.

חסרונות:

למתאגרפים יכולים להיות מספר בעיות בריאותיות, כגון: בעיות לב, מחלות עמוד שדרה, אפילפסיה, סרטן, בעיות ירך ואלרגיות. ביקורים קבועים אצל הווטרינר שלך יעזרו להתגבר על בעיות אלו. תזונה בריאותית היא גם תרומה לרווחתם.

בגלל שהם כלבי שמירה כל כך טובים, אם הם יראו אותך בדיור גס, הם עלולים לפרש זאת בצורה לא נכונה כצרות וינסו להגן עליך מהצד השני. יש להשגיח עליהם בקפידה בקור או חום עזים.

אם בוקסר חיית מחמד משתעמם, הוא עשוי לעסוק בפעילויות שאינן רצויות, כמו לעיסה, חפירה וכו'. בוקסר אכן נושר, אך ניתן להפחית זאת על ידי צחצוח יומיומי.

מדי פעם בוקסר יזיל ריר עודף ויטפטף מים על כל הגוף לאחר השתייה. עם דיאטת מזון טבעי טוב ולא מעובד, הרבה זמן משחק עם המשפחה, סוציאליזציה נכונה, חיבה, ביקורים אצל הוטרינר ופעילות גופנית,

בוקסרים יהיו כמה מהחברים הכי טובים שיהיו למשפחות אי פעם. בעלים רבים מסכימים שבוקסר לחיות מחמד הוא הדוגמה הטובה ביותר לחיבה גדולה בחיינו שאינה יודעת מהטעויות שלנו. נראה שבוקסר הוא לגמרי לא קריטי ויכול להיות שפחות אכפת לו מהפגמים שלך, כל עוד אתה אוהב ודואג להם. אם אתה ומשפחתך רוצים חיית מחמד שתתאים לאורח החיים של המשפחה שלך, בוקסר חיות מחמד כנראה ימלא את החשבון יפה.Source by Don A Levy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved