האם אתה צריך מטחנת ויטראז' כשאתה מתחיל את התחביב שלך?

/
/
/
67 Views

כאשר אתה חושב לראשונה על להיכנס לתחביב ויטראז 'ולמד קצת על מה שנדרש כדי להתחיל, תגלה שאתה תצטרך להחליט אם אתה צריך להשיג מטחנת ויטראז' באופן מיידי.

העלות של מטחנה היא הפריט הגדול ביותר שתצטרך לקחת בחשבון מבין אוסף הכלים והציוד שתצטרך כדי להתחיל. אז עבור רבים זו החלטה די גדולה שיש לקבל. האמת היא שאם תקבלו מטחנה או לא, כנראה תקבע אם בסופו של דבר תעשו כמה פרויקטים מצוינים ותחליטו להמשיך לעבוד עם זכוכית או לא.

אנשים רבים רואים מנורה מפוארת מסוג טיפאני, או מתפעלים מהאלגנטיות של חלון ויטראז' בטוב טעם כמבטא בבית, וחושבים שאם הם ילמדו על ייצור ויטראז' בעצמם, הם יוכלו ליצור משהו לפחות כמו נחמד לבית שלהם.

וכשאתה חוקר ולומד מה נדרש כדי ליצור חלונות זכוכית צבעוניים או מנורות משלך, תגלה שזה לא כל כך קשה או יקר ללמוד את המלאכה בעצמך. נדרשים רק מעט מאוד כלים בסיסיים. ובמשך שנים רבות בעבר לא היה דבר כזה מטחנת ויטראז' מופעלת.

אז חובב חדש עשוי לחשוב, "לאומנים שיצרו את כל חלונות הוויטראז' הנהדרים בקתדרלות באירופה או לאומני המנורות המקוריים של טיפאני לא הייתה מטחנה חשמלית, למה שאצטרך אחת?" והם נכנסים לאינטרנט ומקבלים את אחת מערכות הוויטראז' שכוללות את הכלים הבסיסיים מאוד אבל לא כוללות מטחנה. ואז הם מתחילים את הפרויקט הראשון שלהם או מגלים שהם בקושי יכולים להרכיב אותו אם הם משתמשים בעופרת שהגיעה, או שהם סיימו לפני שהם מתחילים אם הם ניסו את הפרויקט הראשון שלהם באמצעות נייר כסף.

אמנם לא היו מטחנות חשמליות בעבר, אך יצרן הזכוכית החדש יגלה במהירות שלאחר חיתוך הזכוכית, הקצוות חדים. ושכשזכוכית נשברת היא לא נשברת בקו ישר לחלוטין למעלה ולמטה בקצה. זה בדיוק כמו כשאתה שובר חתיכת בוטנים שביר לשניים. הקצה השבור הוא חד בחלק העליון או התחתון והוא תמיד נוטה.

לא משנה באיזו מידה הוא קולע את הכוס היא לא תמיד תישבר היכן שהוא רוצה והחתיכה החתוכה לא תעוצב בצורה מדויקת. הוא ינסה לנשנש אותו או ינסה לעשות ציונים קטנים חדשים בקצוות ובסופו של דבר רק ייצור קצוות חדים יותר ומלוכסנים שונים שעדיין לא בדיוק תואמים את התבנית.

אם הוא עושה פרויקט ליד בא, הערוץ בבא יאפשר לכסות כמה אי סדרים, אבל אם הרעיון שלו היה להתחיל עם פרויקט פויל הוא סיים לפני שהוא מתחיל. אז יש לו שתי אפשרויות, או ללמוד לטחון ולהחליק את הקצוות ביד באמצעות אבני שחיקה ידניות ונייר שיוף אמרי או להיכנס לאינטרנט ולהזמין מטחנה חשמלית.

אתה צריך מטחנת ויטראז' כדי להחליק את קצוות הזכוכית לאחר חיתוך וכדי לחספס את הקצה אם אתה עושה נייר כסף כדי לאפשר לה להיצמד היטב. תופתעו בשמחה כיצד תוכלו להשתמש במטחנה כדי לעצב בצורה מושלמת את פיסת הזכוכית כך שתתאים בדיוק לפרויקט שלכם. לעשות זאת ביד היא מייגעת וגוזלת זמן רב.

ניתן לומר כי הזמינות של מטחנת ויטראז'ים ביתית במחיר סביר היא הדבר העיקרי שאיפשר להפוך מנורות וחלונות ויטראז' שלכם להתפוצץ כתחביב. מה שלקח פעם שעות אפשר לעשות בדקות. אתה לא צריך להיות אומן במשרה מלאה כיום כדי ליצור מנורת ויטראז' או חלון מעודנים. נסה את זה ואם אפשר קח את אחת מערכות הוויטראז' שיש להן מטחנה כחלק מהאריזה. אתה תשמח שעשית זאת.Source by Zach Carson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved