ג'ק ראסל טרייר עבור חיית המחמד החדשה שלך – היתרונות והחסרונות

/
/
/
22 Views

למה כדאי או לא כדאי לבחור ג'ק ראסל טרייר עבור חיית מחמד

טרייר הם בין הכלבים הפופולריים ביותר ברחבי העולם. ישנם כ-7 גזעים שונים של טריירים שהגיעו ל-50 המובילים בפופולריות. רוב הטריירים הם כלבים חיים, אינטליגנטים ועליזים שיהיו החבר הטוב החדש שלך. הג'ק ראסל טרייר הופך לאחד הפופולריים מבין גזעי הטרייר כחיות מחמד.

הם למעשה גודלו ככלבי ציד שועלים ובהחלט יש להם רוח ציד חזקה שכן הם נהנים מפעילות בחוץ. אם אתם עומדים להשיג ג'ק ראסל טרייר, עליכם ללמוד עליהם יותר, במיוחד על האישיות שלהם. כמו כל חיות המחמד, יש מספר יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון לפני שעושים את הקפיצה.

ג'ק ראסל יהווה חיית מחמד נהדרת במיוחד עבור בעלים פעילים. יש להם הרבה אנרגיה והם עושים הכי טוב איפה שהם יכולים ליצור אינטראקציה עם בעלי סוגים חיצוניים. ג'ק ראסל טרייר נחשב לאחד הכלבים החכמים ביותר בעולם. הם לומדים מהר מאוד ויש להם פוטנציאל ללמוד משימות קשות רבות. צריך להכשיר אותם כראוי כדי להפיק מהם את המרב, למרות שהם ילמדו לא מעט לבד.

לג'ק ראסל טרייר יש מוניטין טוב להסתדר עם ילדים. הם תמיד נראים מאושרים, מה שיש לו השפעה חיובית על ילדים. ברגע שהם יוצרים אינטראקציה, הילדים מגיבים היטב לצרורות האנרגיה הללו. מכיוון שלילדים יש גם טונות של אנרגיה, הם מסתדרים היטב עם חיות המחמד הללו ובדרך כלל הופכים בלתי נפרדים.

גם אם אתה גר בדירה או בית נייד זה לא אומר שג'ק ראסל טרייר לא יהיה חיית מחמד טובה עבורך. הם קטנים מספיק כך שכל חוקי כלב לא ימנעו ממך להחזיק אחד, אבל אתה צריך להיות מסוגל לקחת אותם החוצה לעתים קרובות.

יתרון נוסף בכך שהם קטנים הוא שהם לא אוכלים הרבה אז זה לא עולה הרבה להאכיל אותם. ג'ק ראסל טרייר הם כלבים קטנים ועמידים למדי ואינם זקוקים לשום מזון או תרופה מיוחדים, רק הקפידו להאכיל אותם בתזונה נכונה. הגודל הקטן שלהם גם עוזר לשמור אותם נקיים שכן הרחצה והצחצוח שלהם מהיר וקל.

אחד החסרונות של הג'ק ראסל טרייר הוא שהם לא מסתדרים טוב עם חיות אחרות. הם נוטים להיות תוקפניים עם כלבים אחרים כמו גם עם חיות מחמד אחרות, במיוחד חתולים. אם יש לך חיות מחמד אחרות, אולי תרצה לחשוב פעמיים לפני שאתה מקבל אחת. דיברתי עם אנשים שאומרים שהם גידלו ג'ק ראסל מגורים עם חיות מחמד אחרות ולא היו להם בעיות.

ודא טרייר חיית המחמד שלך יוצא החוצה לעתים קרובות כדי שהוא יוכל לברוח חלק מהאנרגיה שלו ותוכל לעשות איתם אימונים. אל תשאיר אותם מרותקים או תתעלם מהם מכיוון שזה יגרום לחיות המחמד שלך ג'ק ראסל לא מרוצה, מה שעלול להוביל להתנהגות הרסנית ואף עלול לגרום לתוקפנות כלפי אנשים.

אתה כנראה צריך להשיג ג'ק ראסל כגור כדי שתוכל לאמן אותו לקיים אינטראקציה נכונה עם המשפחה שלך. הם כלבים קטנים מאוד וחכמים ויעברו לאילוף במיוחד כאשר זה נעשה בצורה נכונה. במקום לנסות להמציא לוח אימונים בעצמך, עליך ללמוד ספרי אימונים מקצועיים או סרטונים לפני שתנסה לאלף את חיית המחמד שלך.

הבעיה בניסיון לעשות את זה בעצמך היא שבדרך כלל זה פוגע או מחטיא בגלל שהחיים מפריעים לרוב ולילדים אין בדרך כלל את המשמעת להתאמן נכון בעצמם. לג'ק ראסל טרייר חיית המחמד שלך יש כל כך הרבה אנרגיה שאתה צריך להתעמת עליהם כדי לשמור על תשומת הלב שלהם לאימון. אלא אם כן יש לך מספיק זמן להתאמן ולאמן אותם, סביר להניח שלא כדאי לך לחשוב על להשיג אחד כחיית מחמד. הם באמת צריכים להתאמן כל יום מה שיעזור גם באימון ובציות שלהם.

ג'ק ראסל טרייר יכול להיות בחירה מצוינת ככלב מחמד אם אתה מחפש חיית מחמד שמחה, פעילה ואוהבת. ודא שיש לך ולמשפחתך זמן להקדיש לאימונים ולספק הרבה פעילות גופנית. בדרך כלל זה יהיה חיית מחמד טובה עבור משפחה שרוצה רק חיית מחמד אחת. הג'ק ראסל לא חייב להיות בעל דרישות דיור מיוחדות, וזה טוב אם אתה גר בדירה או בית נייד. כמו כן, אין לו דרישות האכלה מיוחדות. כעת, לאחר ששקלת את היתרונות והחסרונות של בעל חיית מחמד ג'ק ראסל טרייר, אני חושב שתסכים שזו תהיה בחירה מצוינת עבור חיית המחמד החדשה שלך.Source by Don A Levy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved