ג'ינס בפרספקטיבה של בגד אופנה

/
/
/
51 Views

אבולוציה של ג'ינס:

ג'ינס היה, והוא פריט לבוש חשוב מזה עשורים רבים. בגדי ג'ינס נוצרו במהלך המאה ה-18, תקופה שבה היה ייצור רב של כותנה. במהלך אותה תקופה, הוא קיבל חשיבות בשל היבטי העמידות שלו, ולא נקרע בקלות מה שהועיל רבות לעובדים פיזיים. במהלך המאה ה-19 הבגד זכה לפופולריות של לוי שטראוס, שם ידוע בעולם הג'ינס. בגדי ג'ינס יוצרו על ידם עבור כורים. המאה ה-20 הביאה את הג'ינס כאופנה של תרבות הפופ. סרטי בוקרים מערביים תיארו אנשים לובשים ג'ינס כחולים. שנות ה-50 היו עדים לכך שהבד הפך לטירוף של אוכלוסיית גיל העשרה. היצרנים ניצלו את המצב על ידי הגעת עיצובים חדשניים כמו צבעים חדשים, רקמה ועבודות טלאים. במהלך שנות ה-60 וה-70 הפכו תחתוני פעמונים ודפוסי מחבקי ירכיים פופולריים.

זה היה במהלך שנות ה-80, דנים החלו למשוך את תשומת הלב של מעצבי האופנה. דגמים חדשים וזוהרים נוצרו והובאו לידי ביטוי על ידי דוגמניות פופולריות בפרסומות. מכנסיים נפוחים, כריות כתפיים נפוחות ושיער נפוח הפכו לסגנון. בשנות ה-90; זה הפך לאחד הבגדים המבוקשים ביותר. כדי לחלץ את השמנת של שוק הג'ינס, יצרנים אז העלו רעיונות חדשניים שונים לשימוש בבד הג'ינס כמו חצאיות פודל, כובעים, תיקים וכו'. זה היה בתקופה ההיא מכירות הג'ינס זינקו. נכון לעכשיו המילניום החדש מוצא ג'ינס בכל בית ובית; עוֹלָמִי.

ג'ינס כסמל אופנה:

ממקום הביגוד הרגיל, הג'ינס עלה להיות אייקון אופנה והוא מעוטר בדוגמניות אופנה. עכשיו זה הפך לסמל של דוגמנות ותרבות מודרנית. המטמורפוזה של ג'ינס מסחורה לפריט אופנה התרחשה במהלך שנות ה-90; כאשר ג'ינס מוערך למספר פריטים שונים אחרים כגון ז'קטים, מכנסיים קצרים, חצאיות וכו' מלבד המכנסיים הרגילים. דגמים שונים קודמים כמו תחתונים היפיים ורגליים מחודדות, היו פופולריים. המגמה הנוכחית עוסקת במגוון ורואה בג'ינס כפריט עם סגנונות נועזים כדי לעמוד בקצב של סגנון החיים המהיר.

זכויות יוצרים © 2008Source by Gaurav Doshi

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved