גולף – התחביב המושלם

/
/
/
39 Views

זה קיים כבר כמה מאות שנים, ובמשך זמן מה זה היה פרובנס של האליטה והעשירה. אם ראיתם הרבה סרטי גולף, אתם יודעים שאסור לנשים אפילו להתחרות עד אמצע המאה הקודמת. ולמרות שזה עדיין קצת יקר לשחק הרבה גולף, זה כבר לא בדיוק אוסר. אין זה פלא שיותר ויותר אנשים תופסים את הספורט כמשהו יותר מאשר גיחה תחרותית. גולף כל כך מהנה שהוא הופך לאחד התחביבים היותר פופולריים גם כן.

כשאתה חושב על המילה תחביב אתה עלול להעלות באוב בילויים פנימיים כמו איסוף בולים או סריגה. אחרים יציירו או יקשיבו למוזיקה. אבל זה לא אומר שטיולים הם בכלל לא תחביב. למעשה, ישנם מספר לא מבוטל של תחביבים הכוללים שימוש במסת שריר רצינית מסביב. ולמרות שאתה כנראה לא מחשיב את הגולף כפעילות מאומצת, זה ייתן לתפוח אדמה ספה רציני אתגר הגון בסיבובים הראשונים.

אחת הסיבות שגולף יכול להיות משיכה גדולה היא התפאורה. נופים מקסימים, הדשא הירוק ביותר גזוז בצורה מושלמת, עצים ומים – זה טיול בטבע עם כדור לבן קטן שנזרק פנימה. אתה לא צריך להיות צעיר או בכושר מצוין, ואתה לא צריך להיות תחרותי במיוחד מכיוון שאתה אתה באמת משחק רק נגד הקורס ונגד עצמך, אבל אם זה מה שעושה לך את זה, יותר כוח לך.

גולף הוא גם פעילות גופנית נהדרת. חבשו חבילה גדולה מלאה במתכת, סחבו אותה לכמה קילומטרים והייתה לכם אימון נהדר. הדבר היפה בגולף הוא שלחבילה ולפלדה יש ​​מטרה כלשהי כשאתה יוצא איתם על הגב. אם אתה יכול לשחק כמה סיבובים בשבוע, היית הולך משהו כמו עשרה קילומטרים עם המשקל הנוסף, כמו גם גמיש ומותח את כל שאר קבוצות השרירים שלך לאורך הדרך. תלוי כמה טוב אתה משחק – זה עשוי להיות הרבה גמישות ופיתולים נוספים.

גולף דורש כיפוף, פיתול, דיוק שרירים קטנים וכוח קבוצת שרירים גדולה. מחוץ לשחייה קצת קשה להשיג מחזור שלם יותר של תפקודי הגוף כפי שאתה יכול לקבל בסיבוב גולף. והמראות והקולות בהחלט נמצאים שם למעלה כמעט עם כל דבר אחר שבעצם דורש פעילות. קצת קשה ליהנות מאיך שההר נראה כשאתה נתלה עליו לכל החיים היקרים.

בסך הכל, לגולף יש את האיזון המושלם בין פעילות גופנית ואיכות אסתטית. אתה תחפש למרחקים כדי למצוא תחביב יחיד שיש לו יותר מה להציע בחבילה אחת. ולמרות שזה עולה יותר ללכת להליכה, יכול להיות שבכל מקרה הוצאת את המזומנים על המבורגרים. השקיעו מעט בבריאות ובאושר שלכם ותנסו את המשחק הישן והטוב.Source by Bruce Wagner

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved