ביטוח בריאות לחיות מחמד: האם זה מתאים לך ולחיית המחמד שלך?

/
/
/
17 Views

בדיוק חזרתי מביקור אצל הווטרינר כדי ששלושת הכלבים שלי יקבלו את זריקות הדחף והבדיקות המתוכננות שלהם. ראיתי שלט אצל הווטרינר לתוכנית ביטוח בריאות לחיות מחמד בכירה שתכסה בדיקה יחד עם בדיקות נדרשות וקצת טיפול מונע. לא חשבתי שאני צריך את הביטוח הזה אבל זה גרם לי לחשוב על דרכים שבהן יכולתי לחסוך כסף על חשבונות הוטרינר שלי. זה לא היה עניין של סבירות, אבל עם כל הדיבורים על ביטוח בריאות זה גרם לי לחשוב על טיפול בחיות המחמד שלי כשהן מתבגרות ועשויות להתמודד עם בעיות בריאות אפשריות בעתיד.

הדאגה לבריאות חיית המחמד שלך היא אחריות בדיוק כמו לדאוג לבריאות שלך. בדיוק כמו אצלך, אתה יכול לבחור ביטוח בריאות עבור חיית המחמד שלך. יש כל כך הרבה חברות בריאות טובות לחיות מחמד לבחירה. אולי תרצה לשקול חברה המציעה תוכנית ביטוח בריאות שתעזור בחלק מהעלויות הכרוכות בשמירה על בריאות חיית המחמד שלך באמצעות בדיקות בריאות רגילות. תוכניות אלה עשויות להיות בחירה טובה אם אתה מבקר את הווטרינר שלך על בסיס קבוע ומחזיק את חיית המחמד שלך בלוח זמנים לתחזוקה.

אז ישנו המצב הבלתי צפוי שבו חיית המחמד שלך עלולה לעבור תאונה או בעיה בריאותית גדולה שתגרום לכך שתעמוד בפני חשבון וטרינר גדול. אתה בהחלט יכול לשלם את חשבונות הווטרינר האלה בדרך הרגילה עם כרטיס האשראי שלך או אפילו לקיחת הלוואה. במקרה זה ביטוח בריאות אסון יהיה מועיל ביותר. אתה יכול להסתכל על ביטוח חיות מחמד כמו ביטוח רכב – הוא שם אם אתה צריך את זה אבל זה כנראה לא יכסה את כל העלויות אם משהו יקרה לחיות המחמד שלך.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לדבר עם הווטרינר שלך על חברות הביטוח לחיות מחמד בחוץ ואלו שהווטרינר שלך ימליץ. כדאי גם לחקור את החברות הללו כדי לראות מה הן מציעות וכיצד הן שונות. קשה לעמוד בפני החלטה אם לעשות או לא לבצע הליכים עבור חיית המחמד שלך אם זה מגיע במחיר. לפעמים הווטרינר שלך יוריד עלויות במקרה של מחלה קשה, אך אין לצפות לכך. ביטוח בריאות לחיות מחמד קיים אם אתה צריך את זה, והוא עשוי להציל את חיי חיית המחמד שלך.Source by Janet K Hosler

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved