בוהו חזר, אופנה מודעת והוליסטית!

/
/
/
33 Views

פאנקי וצ'יל, אופנה בוהמית חופשית, עיצוב מודע שהוא הוליסטי וכעת הכרחי מתמיד. חצאיות צועניות טלאי ומכנסי יוגה היפי, קפטנים רקומים, הדפסי שבטי צבעוניים, פייזלי ותכשיטי חרוזים שמנמנים הם לגמרי בסגנון. עם התעוררות מחודשת של סגנונות עיצוב ואייקוני אופנה המגבירים את הפופולריות שלה, אופנה היפי שיק בוהמייני ידועה בשורשי הנדודים הארציים והאווירה הרגועה שלה.

מטיילי העולם הישן "בנג'רה" היו מטיילים צוענים, שרצו להיות שונים וחיו את החיים על פי מערכת הכללים הבחירה שלהם, תוך יצירת טרנדים ולא על פי תביעה חברתית. סגנון החיים והלבוש של הבוהו מבוססים על מגוון התרבויות דוגמאות עם ארכיטיפ של ערבוב ושכבות בגדים, הדפסים וצבעים. עיצובים אדמתיים, בדי וינטג' ממוחזרים, הדפסי נול יד מסורתיים ואריגה, האפשרויות הן אינסופיות. מערבבים ותאמו טוניקות צ'יקנקארי הודיות עם ג'ינס מרופטים בגזרה! שמלות טוניקה של ג'ורג'ט ככיסוי חוף, או השתמשו בשמלות המשמרת הלבנות ליוגה ומדיטציה, תוך הוספה של אביזרים כמו חרוזים הארקה וצמידי נחושת, מחפשים את הטבע ומתחברים לאמא אדמה.

סגנון הבוהו רואה את פריאנקה צ'ופרה לובשת שמלת מידי חמודה בגזרת עניבה בפסטיבלי הארץ, אווירת הבוהו היא שיק ואלגנטי כלאחר יד. מיילי סיירוס לובשת את חצאית המיני סארי הבוהמיינית הצבעונית עם חולצה לבנה תחובה במותן.

הצד החדש יותר של הטרנד הזה עבר לסגנון "היפי-יוקרה" עם מעצבי אופנה שיצרו קולקציות בסגנון יוקרתי עבותות על גדותיו בבדים בסגנון ישן מלאי תשוקה וצבעים שלווים. הפאשניסטה הבוהמיינית החולמנית משחקת עם חצאיות מקסי ארוכות, קפטנים רכים של טוניקה פלרטטנית, שמלות רקומות ובדים אדמתיים שטופי אבן.

הבוהמה האולטרה-מודרנית מתבססת על אמא אדמה, שמחה באהבתה ומשדרת ביטחון באמצעות בחירת צבעי האדמה שלה. הסגנון מתבטא ברומנטיקה של אמנות שבטית מקורית עם כותנה טהורה ובדים אתיים. סארי מאופנתי עשוי לחצאיות ושמלות, המראה המהנה והשובב קל לאביזר ואתה יוצר אמירה אופנתית שאין כמותה, שכן אלה כל כך ייחודיים ומיוחדים במינה.

בוהמייני בסגנון רחוב יכול להיות פאנקי או שיקי, שמלת המקסי-שמלה המודפסת הגסה טובה לכל עונות השנה. סנדלים וכובע לקיץ או להוסיף ז'קט קליל ומגפונים לימים קרירים יותר. חצאיות עיצוב הטלאים השבטיות האותנטיות ומכנסי הוינטג' הבוהו מנוגדים לגוון השחור הנועז, ומשלבים בוהמייני עם שיק עירוני. תהיו פאשניסטה זוהרת, צרו סגנון משלכם – מודע, הוליסטי, ידידותי לכדור הארץ ומתואם את הטבע, תוך שימוש בבגדים שנוצרו במלאכה וייחודיות.

תהיה פאשניסטה בוהמית מוגולית באומץ!Source by Manoj Chandok

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved