אמור לא לחלקים אלקטרוניים מזויפים

/
/
/
51 Views

כיום, התעשייה המזויפת זוכה ליותר ויותר בולטות. זה קורה בגלל התחרות החדה בשוק, והחיפוש של הלקוח הממוצע אחר סחורות זולות.

כשהם מנצלים את המגמה הזו בשוק, הרבה יצרנים החלו כעת להשתמש בחלקים מזויפים במוצרים אלקטרוניים כדי לצמצם את עלויות הייצור. זה מאפשר להם למכור את המוצרים המוגמרים במחירים נמוכים יותר ובכך נותן להם חוד חדש בשוק התלול והתחרותי. עם זאת, בעת רכישת רכיבים אלקטרוניים, חשוב מאוד להיזהר מחלקים מזויפים.

חלקים אלקטרוניים מזויפים מהווים סיכון בריאותי

חלקים מזויפים של רכיבים אלקטרוניים מהווים סכנה בריאותית עצומה. הם עשויים מחומר באיכות ירודה שיכול לגרום למוצר המוגמר העיקרי לתקלה חמורה. זה יכול להוות איום רציני. לדוגמה, בהרבה מקרים, הבידוד על החיווט יכול להמיס ולגרום לחוטים החיים לבוא במגע זה עם זה. זה יכול להוביל לקצר אשר עלול להוביל בסופו של דבר לשריפות או לפיצוצים בהיקפים קטנים, בהתאם למכשיר שיוצר עם חלקים מזויפים כאלה.

בעת שימוש בסוללות מזויפות בטלפונים סלולריים, זה יכול לגרום לסוללות להימס בתוך הטלפון ולבסוף לגרום להתפוצצות הטלפון. הדבר מהווה סיכון בריאותי חמור למשתמשים, שעלולים להיפצע מתאונות כמו אלה, אשר נגרמות בעיקרו עקב שימוש בחלקים אלקטרוניים מזויפים.

מדוע כדאי להיזהר מחלקים אלקטרוניים מזויפים?

לא רק שאתה צריך להיזהר מרכישת חלקים אלקטרוניים מזויפים, אלא שאתה צריך גם להיזהר מאוד ממכירתם. אם יש לך עסק העוסק בחלקים אלקטרוניים, עליך תמיד לוודא שמה שאתה מוכר הוא באיכות טובה והוא המוצר המקורי בפועל. לפעמים, היצרנים ימכרו לך את המוצר המזויף כדי להרוויח, אך עליך להחליט לא לקבל מוצר כל כך באיכות גרועה. זה לא יעזור לרסן את הסחר המזויף; זה גם יעזור לבנות אמון עם הלקוחות שלך.

דרך טובה להבטיח שהמוצר שאתה מקבל הוא אמיתי היא לבדוק את החותם של מותג הייצור. ברוב המקרים, מוצרים מזויפים לא יהיו בעלי חותם תקין, המהווה מתנה ויכול לעזור לך לזהות מוצר מזויף. בדיקת מספר האצווה ותאריך הייצור היא גם דרך טובה להבטיח שאתה קונה את המוצר המקורי.Source by Sonya Kapoor

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved