איסוף נרות 101 – למה לאסוף נרות?

/
/
/
54 Views

בין אם אתה אספן מזדמן שאוהב לקנות נרות נחמדים שמושכים את העין, או אספן נרות מושבע ששם את ידיך על כל גן נרות ומזרקה שאתה יכול להשיג, ללמוד מדוע נרות הוא רעיון טוב לאסוף עזרו לחזק את הרצון שלכם לאסוף אותם:

נרות מגיעים בצורות ובגדלים שונים

כמו בכל פריט אספנות, נרות מגיעים בצורות וגדלים שונים כדי להתאים לרצונות ולמפרט של אספן. המגוון הרחב הזה של אפשרויות הוא שנותן לאיסוף נרות משב אוויר צח ייחודי שהמגוון מביא אליו.

מנרות תה קטנים ופשוטים למזרקות נרות זורמות ועד נרות גדולים, כמעט בגודל גבר, אתה יכול לצפות למצוא מגוון רחב של נרות כדי לחסוך את החשק שלך בנרות שונים כדי לשמור על האוסף שלך רענן ומעודכן. מגוון זה מספק לא רק אוסף להשקעה, אלא יצירת אמנות יפה שתשפר את חלל הבית והמשרד שלך.

נרות הם קומפקטיים

רוב אוספי הנרות מורכבים מחתיכות קטנות וקומפקטיות יחסית. זה מקל עליך גם לאחסן וגם להציג אותם, שכן ניתן לשים חלקים קטנים וקומפקטיים יותר בקופסאות בעוד שגודלם הקטן הופך אותם לאידיאליים וקלים להצבה בחדר.

זה חל רק כאשר אתה אוסף את התעריף הסטנדרטי של נרות קטנים הקיימים בשוק. כל זה יהיה מופרך אם אתה מתכנן להתחיל לאסוף מבחר של נרות ענקיים בגודל טבעי. אז הם לא יהיו קומפקטיים כמו אחיהם הקטנים.

נרות מוסיפים אווירה

בניגוד לפריטי אספנות אחרים ששימושיים בערך כמו מקל בבוץ, נרות יכולים למעשה לשרת מספר מטרות: הם משמשים כתוספת אסתטית מבורכת מאוד לכל חלל שהם ממלאים.

אפילו אם לא מוארים, עצם נוכחותם של נרות מוסיפה נופך אלגנטי לחדר. באמת יש משהו בעמודים ובעמודי השעווה הקטנים האלה שנותן להם כוח ייחודי על יצירות אמנות אחרות.

אבל כאשר נרות דולקים הם באמת משרתים את האווירה בחדר. הזוהר החם והעדין שלהם מפיח חיים בחדר; מברכים את כולם לשבת, להישאר ולשמור אותם בנוח. ואחת האווירות הטובות ביותר שנרות יכולים לשפר היא רומנטית: להתרפק על האדם המיוחד שלך עם כמה נרות ריחניים בוערים ברקע בהחלט מעלה את הגורם הרומנטי פי עשרה.

נרות זולים

אם אתה מתכנן לאסוף נרות, אתה לא צריך לשבור את הכסף כדי לעשות זאת. עבור מה הם שווים ומה הם יכולים להוסיף לבית שלך, נרות הם אפשרויות חסכוניות מאוד לאיסוף.

גן נרות מעוצב בצורה מורכבת יכול לנוע בין 15 $ ל- $ 50, ואפילו הגנים האלה בסך 15 $ מעוצבים להפליא ומעובדים לשלמות. זה אומר שאתה לא צריך להוציא הון קטן כאשר אתה רוצה לייפות את הבית שלך עם אוסף של נרות. זה והאפקט האטמוספרי שיש להבה רכה ובוערת על הבית שלך בהחלט שווים יותר ממה שתשלם עבורו במזומן.Source by Christine Benson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved